Wpis z mikrobloga

@Meciek: z jednej strony uważam te klodeczki za tandetne z drugiej chciałbym być tak zakochana by grawerować i ryć czyjeś imię w stali zawiesić ten dowód miłości gdzieś i uważać to za romantyczne, ale chyba ostry seks jest lepszym dowodem miłości
@KingaM: jeżeli miłość sprowadzasz do najprymitywniejszych instynktów to ok.
Ale zawsze kojarzę to z zasłyszaną ciekawostką, że w szpitalach psychiatryczny pacjenci uprawiają ze sobą seks, bo kierują się instynktami i impulsami. Jedno z głównych zadań personelu, to pilnowanie żeby nie dochodziło do tych zbliżeń.
z jednej strony uważam te klodeczki za tandetne z drugiej chciałbym być tak zakochana by grawerować i ryć czyjeś imię w stali zawiesić ten dowód miłości gdzieś i uważać to za romantyczne, ale chyba ostry seks jest lepszym dowodem miłości


@KingaM: proszę pani, przypomina mi pani moją byłą kobietę, dla której potrafiłem pojechać za nią za granicę, pomóc w remoncie mieszkania, opiekować się nią w chorobie podczas pobytu w szpitalu i
@EnderWiggin: @the-Fam: @Adam_Konarski_z_Katowic: Chodzi mi o to, że jeśli ludzie czują do siebie miętę to powinni się bzyknac a nie wiecznie wzdychać i wieszać klodeczki, każdy człowiek z rigczem zmywa po sobie sam, jak robi to tylko dla kogoś to zalatuje lekka patologią, nie mówię że seks to jedyny akceptowalny dowód miłości bo wtedy mamy do czynienia z gimnazjalnym cwaniactwem "jeśli mnie kochasz to mi się oddaj", ale na
@KingaM: Seks to żaden, #!$%@?, dowód miłości, co ty #!$%@? kobieto. Jak facet idzie na roksę, albo umawia się na ONS z tinderówką, to jest to dowód miłości?!
@KingaM: A FWB? Spałem z rozwodzącą się mężatką mającą dziecko. Nic jej nie płaciłem. Seks to czynność fizjologiczna powodowana chemią w mózgu. Miłość zresztą też, a na pewno zauroczenie, którego większość nie potrafi odróżnić od zakochania. Dorabianie do tego jakiejś filozofii nie ma sensu.
@the-Fam: fwb to patologia która nie ma prawa działać dłużej, podobnie jak trójkąty gdzie zawsze któryś wierzchołek się wykruszy, seks ewidentnie jest powiązany z miłością, technicznie możliwy bez ale odsuwanie od tego roku psychiki nie skończy się dobrze i przestrzegam przed takimi relacjami, są dla zaawansowanych