Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 674
Waliza, laptop, plecak, nerka x3, portfel - spakowane, przygotowane.
Nadeszła moja pora aby spróbować nowego startu na #emigracja w #francja niedaleko #hiszpania
Jadę z ludźmi których nie poznałem, do pracy której nigdy nie robiłem. #pracaspawaczamnieprzeistacza
Życzcie powodzenia i jeśli chcecie to chętnie przyjmę jakieś protipy
Pobierz zt_im - Waliza, laptop, plecak, nerka x3, portfel - spakowane, przygotowane. 
Nadeszł...
źródło: comment_1673053394WJROvx70GLWHb5lCP2GSIq.jpg
  • 83
Jadę z ludźmi których nie poznałem, do pracy której nigdy nie robiłem.


@zt_im: Brzmi jak początek świetnej przygody. Powodzenia Mirku (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zt_im niedługo jak się uda będę miał inżyniera i też chciałbym coś raczkować w tym zakresie. Chcę się wybrać na kurs tiga, jak się uda to podjąć jakąś pracę w Polsce, może zrobić magistra z tym związanego (na mechatronice mamy fajnych gości od materiałówki i o tym myślałem). Bardzo ciężko dla osoby zielonej w spawaniu? Nie wiem czy się w tym sprawdzę, ale próbować warto.


Jaka literatura oprócz Ferenca? Trudno znaleźć robotaju
@zt_im dzięki za książki! Na pewno skorzystam. Mam jeszcze jedno pytanko, 141 czy 135/136? Wiem że można to dwojako rozpatrywać, bo własne predyspozycje i co jest trudne albo łatwiejsze. Ale po prostu jako student, pomimo tego że mam trochę odłożone, na razie chciałbym się skupić na jeden metodzie, bo po prostu nie wiem czy mi się to spodoba. Plus na razie chciałbym szukać roboty w Polsce - skończyć studia magisterskie i dopiero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cooperr: pracuj pl i na grupie na fb praca dla spawaczy / monterów. Regulamin dość ostry tam jest żeby nie było Januszowych ofert. A jak się jakaś znajdzie to zaraz gościa /babkę w komentarzach wyjaśniają inni Spawacze.
135 I 141, dwa kursy zrobiłem bo to było z urzędu pracy, akurat się trafiło że był nabór :D
@klawiszs: jak na przyuczeniu, dobry. Bardzo dobry. Nie chcę podawać kwot bo na wykopie
@zt_im a rozumiem, w taki sposób. Dzięki za odpowiedzi! Pisz czasami wpisy jak to wygląda na emigracji dla początkującego Mireczka. Mnie to tym bardziej interesuje że mój różowy jest zakochany we Francji (ja jakoś nie podzielam tej fascynacji), ale może tam skieruje się kroki za jakiś czas i może się przekonam. Powodzonka!
jakieś protipy


@zt_im: Jak wejdziesz do busa - musisz od razu zdobyć szacunek patusów, żeby cię nie gnębili przez resztę życia.
Najlepiej skasuj ich zimnym wzrokiem i powiedz:
- Kopsnij szluga dla pasera, bo cie paser sponiewiera
@zt_im: Wszyscy wyciągną szlugi, poza jednym. Nabuzowany pewnością siebie zaatakujesz:
- E, leszczu, a ty czemu mnie szlugiem nie częstujesz?
- Bo, bo ja tu... jestem cwelem...
- Od dziś ja jestem cwelem w tym busie!
@zt_im zamykaj samochód za każdym razem kiedy wysiadasz nawet na malutką chwilkę. Raz mi ciapaty #!$%@?ł portfel i telefon jak wyszedłem zobaczyć czy nie mam za mało powietrza w kole. I jeszcze taka ciekawostka. Nie zdziw się jak w toaletach publicznych zobaczysz takie dziury do srania specjalnie przygotowane dla przybyszy, którzy nie wiedzą jak korzystać z kibla.