Wpis z mikrobloga

@BlackpillNaCalego: taką teorie swoją ułożyłem na temat bardziej przychylnej reakcji społeczeństwa, w tym merdiów, względem redpill niż blackpill.

Redpill dalej wciska niebieskiemu kit, że ma gromadzić zasoby, by zdobyć różową, więc ten wciąż jest trybikiem w systemie. Wciskane mu jest, by ten kupował drogie samochody, drogie ciuchy, by demonstrować status, więc jeszcze napycha kabze wyżej postawionym, a przy transakcjach płaci jeszcze wysoki vat i akcyze rzucając na stosik, z którego
  • Odpowiedz
@77023: skoro redpillowca stać na luksusowe auto to wątpie żeby się przejmował tym że będzie musiał VAT zapłacić :P czyli że co blackpillowcy wracają do jaskini żeby czasem nie płacić podatków i nie dawać nikomu atencji?
  • Odpowiedz
@77023: pamiętam jedną sytuację z Francji gdzie pracowałem w hotelu i tam była remontowana sauna więc kręciło się dużo robotników ale hotel był już otwarty, do recepcji podszedł bogaty stsry beciak ze swoją prosty..żoną xD i coś tam się wykłócał o pokój. Po chwili przez korytarz przeszedł jeden z robotników ale nie był to zwykły robol tylko chad, 190 wzrostu, bujne silne gęste włosy, hunter eyes i szczęka jak kowadło.
  • Odpowiedz
@Zhou: se płać na obecny cyrk, na państwo, której jest wobec ciebie wrogie, wspieraj ten ginocentryczny system, pajacuj przed witaminkami jak tak bardzo chcesz, tylko nie płacz jak zostałeś ostrzeżony
  • Odpowiedz
@77023: a co ci to da że ty nie będziesz tego robił? System upadnie? Nie, znajdzie się ktoś na twoje miejsce kto wypełni dziurę. W sumie to beka bo tysiące lat ewolucji a systemy przetrwały mimo takich mini buntowników jak ty. Skoro mogę mieć luksusowe auto bo mnie stać i zapłacić jakiś śmieszny podatek to korzyści > koszty
  • Odpowiedz
@77023: jest ginocentryczny bo mężczyźni do zmiany kulturowej zabierają się jak pies do jeża a blackpillowe wycofanie się wcale tego nie polepsza
  • Odpowiedz
@Zhou: ja przynajmniej moge w lustro spojrzeć, bo sie do tego w jak najmniejszym stopniu dokładam, a ty ciesz sie tym swoim hedonizmem jak ci tak radość sprawia, swoją drogą dziwne to, że taki adept top g nie ma ciekawszych rzeczy do roboty w piątkowy wieczór niż siedzenie na wykopie.
  • Odpowiedz