Wpis z mikrobloga

a czm jest pajacem? W sensie osobiście nie oglądam, bo nie jem mięsa plus jego styl wypowiedzi mnie przeraża, ale po prostu jeździ i żre, nie widzę w tym nic złego


@Nyggativez: chłop wygląda jakby pięciolatek dorwał się do kreatora postaci w grze pokroju jakiegoś Tony Hawka, stoi na #!$%@? ulicy w czarnych lateksowych rękawiczkach i eksponuje zwinięty w pszenne placki surowiec mięsny jakby to był jakiś #!$%@? święty graal, do
@komuch92: nie i nie zamierzam, oglądałem filmiki właściciela/ kieronika z tego lokalu i to jak spuszcza się na tym MIENSKIEM KRAFTOWYM w bółce sikalafą co ma samo mięso i nawet grama sosu wyrobiło u mnie zdanie, o cenach jak ktoś wyżej napisał już nie wspomnę. Wole sobie kupić prawie dwa kilo karkówki w lidlu samemu sobie upiec takie MIENSKO KRAFTOWE
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komuch92: kebsik poprawny. Gdyby smak był na tym samym poziomie co marketingu to #!$%@? by z butów, a jest tylko ok. Albo ktoś tam ma zajebisty talent do marketingu internetowego albo właściciel powinien zmienić priorytety budżetowe
@komuch92 ja ostatnio ale w dowodzie to nie to samo co na miejscu i z frytkami bo inaczej by nie przywieźli.
Na miejscu raz chciałem wejść. Zwykły dzień 19;00 a tam pełno ludzi i czas oczekiwania to koleś mówi 1,5h
Ale lokal ładnie wygląda myślę że kiedyś powrócę tam.
Ostatnio mam jakiegoś smaka po długim czasie na kebsy