Wpis z mikrobloga

@s---k: I jeszcze się odmłodnie różową barbie koszulką (ʘʘ) jeszcze widziałam dresiki najeczki z cekinowym napisem JUST TO IT i bardzo je rozważam, może kogoś rozbawię tak jak siebie w lustrze (ʘʘ)
@lunaria ehh no dobła ufam na słowo, niemniej powodzonka w osiągnieciu celów, uda się( ͡ ͜ʖ ͡) sam mam plan zrzucić z 89 do co najmniej 83 lub mniej, lecimy nie śpimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż club under 25 jeszcze ()
@asdf1235: No jasne ze się musi udać, kupiłam sobie za mała sukienkę ślubną, do maja musi zjechać z 10kg XDDDDD
A tak serio to musi musi, ciśniemy, szybko pójdzie, ja zgrubłam właśnie 10kg w rok (a 5 w samym grudniu przez głupie fajki XDDD) i się czuję jak rozemłana kupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lunaria jesteś mnom a ja Tobom.. chociaż taka ultimate motywacja zewnętrzna w postaci zbyt małej sukni ślubnej to chyba sztos, w sensie.. w Twojej głowie naprawę nie masz wyboru i to jest super(òóˇ) W takim razie w kwietniu pod koniec miesiąca widzę od Ciebie post z przed/po i sam się również wtedy podzielę :) deal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)