Wpis z mikrobloga

@marsjanin2012: To prawda, tam powinien stać sensowny dworzec :( Teraz jest mniej stanowisk niż było.
Bardzo krótkowzroczna decyzja, zwłaszcza że chyba busiki dalej odjeżdżają na Dawida i tego dworca już się nigdy bardziej nie rozbuduje ()
No ale za to można podziękować aktualnemu prezesowi MPK Wrocław który wtedy był chyba (?) prezesem Polbusa ;)
@grzegorz_kk: dokladnie tak, zamienil stryjek siekierke na kijek. Tak na starym bylo pelno placu wolnego, byl za duzy fakt. Ale miniaturyzacja dla miasta rozmiaru Opola nastapila. Nigdy juz tego terenu nie odzyskaja. Powinno to byc tak zaprojektowane ze bedzie mozna przejac czesc parkingu dla aut na dworzec. No ale swiatynia zakupow ma swoje prawa. Jak tu nie poszlo pod stolem to zmieniam plec. Ale dupkeiwcz z mikstatu wiedzial co dobre, np
Nie wiem czy nadal hordy busow stoja przy parku wodnym i czekaja na wjazd na dana godzine


@marsjanin2012: tak, stoją tam w niektórych godzinach cała ulica przez autobusy zastawiona xd
Dopiero ty mnie uświadomiłeś, że to autobusy czekające na wjazd na dworzec, myślałem, że to jakieś wyłączone ze służby albo jakiś prywaciarz sobie zrobił tam parking xD