Wpis z mikrobloga

@Pietal @Xtreme2007 @TaSQ rozumiem, że ktoś może w to wierzyć, ale taka osoba nie powinna sprawować władzy i rządzić pośrednio prawie 40 milionowym narodem. Jeszcze mogę zrozumieć starsze pokolenia, ale to jest młody koleś, wychowany we współczesności, w dobie dostępu do nieograniczonych źródeł wiedzy. Jaką masz pewność, że taka osoba, wierząca w zaczarowaną wodę w razie podejmowania ważnych decyzji będzie się kierować interesem państwa i obywateli, a nie swojej religii i swojego
ekhem, jak robi to dla siebie i swojej wiary to po jaki kij wrzuca to do neta? Opisuje? Chwali się? Zbiera lajki? Zbiera atencję starych bab? Bicz plz


@s0k1: Bo to takie trendi ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podsiadło też się czepiałeś jak ogłaszał publicznie swoją apostazję?( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale taka osoba nie powinna sprawować władzy i rządzić pośrednio prawie 40 milionowym narodem.


@nieocenzurowany88: większość "starej gwardii" w Sejmie to katole - PO, PiS, PSL, byłe SLD. To kto powinien rządzić czy być w sejmie?

Jeszcze mogę zrozumieć starsze pokolenia, ale to jest młody koleś

i jaka to różnica? xD

dobie dostępu do nieograniczonych źródeł wiedzy

i co to ma wspólnego z wiarą? Wiara, a wiedza to są 2 różne
Podsiadło też się czepiałeś jak ogłaszał publicznie swoją apostazję?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: Ateizm to rodzaj kultu a apostazja czy inne modne zachowania to nic innego jak rytuały. Ateiści to też ludzie i nie przezwyciężą swoich ludzkich zapędów.
Podsiadło też się czepiałeś jak ogłaszał publicznie swoją apostazję?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z tego co się orientuje to Podsiadło nie ma aspiracji do rządzenia krajem xD

Jaką masz pewność, że np. ateista, osoba nie wierząca w zaczarowaną wodę, w razie podejmowania ważnych >decyzji będzie się kierować interesem państwa i obywateli, a nie swojej kieszeni i swojej chciwości i swojej rodziny?

Bo ja mam pewne wątpliwości


Nieno wiadomo, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pietal ekhem, jak robi to dla siebie i swojej wiary to po jaki kij wrzuca to do neta? Opisuje? Chwali się? Zbiera lajki? Zbiera atencję starych bab? Bicz plz

@s0k1: generalnie katolicy są zobowiązani do głoszenia swojej wiary. Te same wykopki używają chętnie zwrotów typu "jak się kochają to #!$%@? z nimi" albo innych, które mówią o tym, że w sumie niech ludzie sobie żyją jak chcą, ale jak ktoś jest