Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak właśnie skończyła się jedyna moja znajomość quasi romantyczna w #katowice #slask spacery, wycieczki rowerowe i samochodowe, spotkania w moim mieszkaniu. Wolała być z gościem który się #!$%@?ł na jej Facebooka i napisał z jej konta że uprawiają sex mimo że niby tylko miał szukać filmu do obejrzenia... ale on lepszy bo on ma PRZESZŁOŚĆ czyli hazard była żona rozwód długi a ja nie mam xD więc jestem nudny szorstki bez uczuć xd ma 40 lat a nie 14 jakby ktoś myslal #logikarozowychpaskow #zwiazki więc wnioski na przyszłość (Kraków w tym roku jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem) #podrywajzwykopem #zalesie

a) przedział wiekowy 25-34 bo potem laskom odwala i myśle że wiele będzie chciało mieć oparcie w starszym
b) tylko współpłacenie w restauracjach, postawić go mogę jedynie kawę, jak będzie stały związek moge pomyśleć ale nie na początku
c) jeśli szuka wrażeń tam są drzwi - ja jestem spokojny i opanowany i nudny xd
d) nie oferować wsparcia pomocy porady zanim się nie poznamy lepiej (to nie jest metoda na zdobycie kogokolwiek)

Jakieś pomysły/porady proszę? A może 39 to już za późno na szukanie
Pobierz c.....g - Tak właśnie skończyła się jedyna moja znajomość quasi romantyczna w #katowi...
źródło: comment_1673039607IhXRCA1fbh5hvTxquUOxvi.jpg
  • 20
A może 39 to już za późno na szukanie


@czarnobialyblog: Ja w wieku 26 lat widzę #!$%@?, ciężko mi sobie wyobrazić jak wygląda szukanie w wieku 39 ale powodzenia.

ale on lepszy bo on ma PRZESZŁOŚĆ czyli hazard była żona rozwód długi a ja nie mam xD


Zawsze i wszędzie jeżeli kobieta będzie miała wybór normalny facet a facet z przeszłością to wybiera tego drugiego no bo "uda mi się go
Toż to logika i optymalizacja energii, mając lat 40 jak można tego nie kumać?


@czarnobialyblog: Nie wymagaj nigdy logiki od kobiety bo one się logiką nie kierują. Kiedy to przyswoisz będzie Ci łatwiej. Nie kuma bo tacy faceci ją kręcą.

"Bad boy" dla kobiety to wyzwanie. Chodzi własnymi drogami, robi różne, często dziwne rzeczy, tacy faceci są pewni siebie i się w tańcu nie #!$%@?ą i kobietom się to podoba. Kobiety
@czarnobialyblog: i po co tyle czasu poświęcać nie będąc w związku lub na początku? Jak chcesz kogoś znaleźć na stałe to trzeba balansować na granicy #!$%@? i minimalnego kontaktu. Jak baba nie jest zainteresowana to oleje, jeśli nie, to będzie tego kontaktu szukać i zastanawiać się czemu masz #!$%@?.
@AusserKontrolle:

No jak na wykopie panuje taka mizoginia to ciężko o dużą liczbę udzielających się kobiet.

Sama nie rozumiem kobiet które chcą emocjonalnej karuzeli, przecież to trzeba mieć psychikę z betonu by to nie przeszkadzało i nie powodowało trwałych uszkodzeń psychicznych i traum a co dopiero lubić to

To tak jakby lubić bicie podczas seksu, dla mnie niepojęte