Wpis z mikrobloga

najgorzej jak twój stary ma dużego naganiacza(wiem bo kiedyś przypadkiem widziałem go nago)
a tobie trafił się malutki siurek dużo poniżej średniej zarówno w długości i grubości
podejrzewam, że geny odpowiedzialne za rozmiar buzdygana odziedziczyłem ze strony mamy, bo jej brat czyli mój wujek całe życie jest kawalerem (miał kilka, ale krótkich związków w życiu) więc pewnie też ma mały rozmiar prącia, przez to jest w stanie jakąś wyrwać, ale po tym jak ona przekonuje się co jest grane to szybko ucieka szukać większej kiełby, bo taką małą to się nie zadowoli

jednak mały penis tak samo niszczy życie, jak niski wzrost czy zakola(a może nawet bardziej)
#przegryw #penis
  • 7
@Ca_millo: nie, chromosom X zawiera więcej genów, więc większe prawdopodobieństwo jest, że odziedziczymy siurka po mamie, a raczej po genach które ma mama, więc ojciec może mieć megakutanga, a syn mikruska, tak samo może być w drugą stronę
@Ca_millo: 1. wróciłem wcześniej że szkoły i siedziałem w domu, a on wrócił z pracy i myśląc ze nikogo nie ma w domu i sobie szedł nago z sypialni do łazienki i tak wyszło że go minąłem na korytarzu, mega niekomfortowa sytuacja
2. był w spoczynku i ten jego w spoczynku był większy i o wiele grubszy niż obecnie mój w erekcji