Wpis z mikrobloga

Nie poszedł ze mną, bo ćpał n-ty dzień.
Wydzwaniał na stypie, jak nie mogłam odebrać to zadzwonił do mojego brata, bo myślał ze zamiast na pogrzeb babci poszłam się puszczać.
Potem był zdziwiony, że byłam zawiedziona, zła i smutna i nie miałam ochoty na seks, wiec się na mnie obraził. Była kłótnia. Dzisiaj miał mieć bieg, prosiłam żeby wytrzeźwiał, bo wiedziałam ze to dlaniego ważne. Apogeum kłótni. Rozstaliśmy się w okropnych warunkach. Oczywiście to ja jestem ta zła i najgorsza zdradziecka szmata, głupia #!$%@? wycierucha, która nie robi nic innego tylko się puszcza za każdym rogiem. Niech tak będzie skoro jest ci tak łatwiej. Mi jest wszystko jedno już. Nie wszystkie wiadomości poprawnie zinterpretowałes i ci sie uroily zdrady. Nie wybielam się i nie manipuluje relacja. Wina leży po obu stronach. I ja i Ty jesteśmy temu winni, obu nas to boli, oboje przeżywamy i oboje cpamy i pijemy, nie umiemy rozmawiać i oboje jesteśmy pato. #narkotykizawszespoko #niewartobylo #hejczesc
Pobierz MeganKox - Nie poszedł ze mną, bo ćpał n-ty dzień.
Wydzwaniał na stypie, jak nie mogł...
źródło: comment_1673017621DzydxHJox3LDZsMG3Oq1Fi.jpg
  • 39
Nie chce się bronić w żaden sposób, nie uważam żebym była bez winy. Jednak napisałam moja perspektywę, bo mogę..


@MeganKox: Ale ja Cię nie atakuję ani nie oceniam. Co więcej, nawet podejrzewam, że więcej racji jest po Twojej stronie, chociaż nie mam jakichś mocnych podstaw.

Szczerze, dobrze Ci życzę. Wydajesz się dobrą osobą. On pewnie zresztą też.
@MeganKox: Słuchaj #!$%@? opalam to co zostało ,czyli 2 papierosy pajacowo i za ok. 40 minut będę niepalacym,nastapił podjazd jednostki związanej z oddziałem z sasiedztwa i dojscie na moment procesu doprecyzowanego w celu palenia,ujemny proces hipn. jest oslabiony,także za ok. 40 minut będzie bez palenia,zaczałem po sytuowaniu mnie na oddziale bez zasadności ,proces hipn. oddziału plus środki ujemnego typu wprowadziły tego typu zakres.