Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4607
Pochwalcie się co zrobiliście najgłupszego w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zacznę. Kiedyś jechałem sobie na wsi i miałem wodę na podłodze pic rel. Nie mogłem jej dosięgnąć więc wziąłem tak skręciłem w prawo i w lewo by się doturlała bliżej. W efekcie czego wpadłem w poślizg i #!$%@? auto w rowie xD przypomniało mi się o tym bo przed chwilą chciałem zrobić to samo xD
#heheszki
Pobierz ChwilowaPomaranczka - Pochwalcie się co zrobiliście najgłupszego w życiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
źródło: comment_1673014282ECQWMyyKILiuibFksnonMi.jpg
  • 322
@ChwilowaPomaranczka: pojechałam w delegacje do Holandii, dostałam auto służbowe i drugiego dnia pomyliłam gaz z hamulcem na parkingu pod biurem. Wjechałam prosto w bramę garażową uszkadzając ją i auto. Holendrzy mieli ubaw, ja się popłakałam, ale szef uspokoił, ze nic się nie stało xD wymienił auto na nowsze i wszyscy zadowoleni. Ale wstyd do tej pory jak o tym pomyśle ()
@ChwilowaPomaranczka: Miałem za szyba samochodu wewnatrz taka tabliczkę/chip która pozwala mi otwierać bramę na firmowy parking ale przy zakręcie mi się przesunęła na prawa stronę. Wiedząc ze jej nie dosięgne i wiedząc ze bramy nie uda mi się otworzyć zrobiłem gwałtowny manewr w prawo a potem w lewo by już ściągnąć do siebie, droga na to pozwala akurat była lukowa. Udało się ale wpadłem w polsizg z którego na szczęście udało
@ChwilowaPomaranczka: Spieszyłem się na pociąg rowerem to z przyjacielem wpadliśmy na genialny pomysł że mnie będzie holował motocyklem po szutrze. Jedna ręka trzymałem się błotnika a druga prowadziłem rower. Przy 60 uderzyłem w kamień i kierownice mi wyrwało z ręki. Przejechałem wsm z 5/7 metrów na brzuchu z rowerem na plecach. Skończyło się tylko zdarta mordą, kolanami, dłoniami z dwóch stron do teraz nie wiem jak No i cały porysowany