Wpis z mikrobloga

Rosja zaproponowała zawieszenie broni a Ukraina odmówiła(do czego miała prawo). A na głównej znalezisko jak to Rosja złamała zawieszenie broni xD. Tylko które skoro żadnego nie ogłoszono. Tak jestem Ruskim. Pozdrowienia z Petersburga. Trochę dzisiaj u nas zimno.
#ukraina
  • 15
Rosja ogłosiła jednostronnie zawieszenie broni i te jednostronne zawieszenie broni sama złamała.


@M4rcinS: @timeofthe: A Ukraina od razu odpowiedziała że żadnego zawieszenia broni nie będzie. Więc jakby to miało działać ? Ukraina by sobie strzelała do rosyjskich żołnierzy a tamci by sobie stali i umierali ? xD
hm... bronią się podrywając bombowce?


@M4rcinS: Ty to piszesz. Ja piszę tylko że żadnego złamania zawieszenia broni nie ma. To że Rosja możliwe że kolejny raz będzie ostrzeliwała Ukrainie nie ma tu związku.
A Ukraina natychmiast odpowiedziała że go nie uszanuje xD


@Koniasz: no i? Przecież chodziło o jednostronne, nieuzgodnione zawieszenie broni. I od początku było o tym wiadome, ponieważ Rosja nie zgodziła się na zawieszenie broni z okazji Świąt Wielkanocnych, gdy wtedy Ukraina to proponowała...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Koniasz: Typie, ale Rosja nie negocjowała zawieszenia broni tylko je ogłosiła jednostronnie, po czym od razu w dzień jego "obowiązywania" zaczęła ostrzał i bombardowania. Serio żadne fikoły tego nie wybronią. A Ukraina żadnego zawieszenia broni ze strony ruskich nie uzna, bo w samym Mariupolu było przez Putina ogłaszane kilka razy, tak samo jak korytarze humanitarne, i kończyło się ostrzałem ze strony Rosji. Tym razem było tak samo. Ha tfu.
Typie, ale Rosja nie negocjowała zawieszenia broni tylko je ogłosiła jednostronnie, po czym od razu w dzień jego "obowiązywania" zaczęła ostrzał i bombardowania.


@ciezki_przypadek: A Ukraina ogłosiła że nie uszanuje zawieszenia broni. Nawet były jakieś wrzutki o himmarsach z tej okazji. Więc xD

Serio żadne fikoły tego nie wybronią


@ciezki_przypadek: Zgadzam się. Więc nie ma co pisać że Rosja złamała zawieszenie broni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pewnie mimo odmowy przez Rosje i tak Ukraina w ten dzień nie prowadziła działań wojennych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koniasz: nie mam pojęcia, ale jak go nie uzgodniono, to pewnie Ukraina się nie wygłupiała. A Rosja teraz i owszem, nawet Putin wydał rozkaz - więc ktoś ten rozkaz teraz łamie, co nie?

Tak swoją drogą, Putin napisał o zawieszeniu broni na Ukrainie, co trochę zmyliło rosyjskich
Pobierz Nieszkodnik - > I pewnie mimo odmowy przez Rosje i tak Ukraina w ten dzień nie prowad...
źródło: comment_1673016257YCCcMpz8cVhR9CTeucvBfa.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Koniasz: Ukraina wpisem o Himmarsach dała do zrozumienia, że pisanie o zawieszeniu broni w związku z prawosławnymi świętami jest hipokryzją, bo ruscy katolickie boże narodzenie mieli w trąbie.

nie ma co pisać że Rosja złamała zawieszenie broni

Nie wiem ilu klepek Ci brakuje do zrozumienia tematu - po raz kolejny mamy sytuację w której Putina wydaje swojej armii rozkaz zawieszenia broni i armia ma to w dupie. Ukraińcy tu nie mają