Wpis z mikrobloga

jakos w marcu tamtego roku ogarnalem #!$%@? po depresji i tym jak mnie zniszczyła dziewczyna która byla szmata. Minął niecały rok, wszystko co zrobiłem i ogarnałem w życiu #!$%@?ła kolejna typiara która kropka w kropke była jak poprzednia. Faktycznie musze byc chory psychicznie ze wchodze w takie relacje. @zielenbordowa napisałeś mi to zaraz po tym jak ją poznałem, że tak to sie skonczy. Ostatnio na PW zapytałeś czy wszystko z nią ok, a ja napisalem ze jest lojalna i jest super xD. #!$%@? ja nie wiem czy jestem taki głupi czy one tak potrafią kłamać.
Życie nauczyło mnie, że jestem głupi bo ignoruje oczywiste red flagi tlumaczac to tym, że ona jest wyjąktowa. XD

Jedyne czego chce to być szczesliwym do 30. 29 lat koncze jutro. Dostałem w prezencie dzisiaj ataki paniki, stany depresyjne i potwierdzenie, że baby są takie same. Spożywam narkotyki i alkohol tonami i teraz mam lepszy moment to pisze ten post. Ide po wódeczkę. Od poniedziałku psychiatryk

#zwiazki #zdrada #seks #depresja
  • 13
@ChcialemBycTylkoSzczesliwy: Nie znam dokładnie Twojej sytuacji oraz historii i szczegółów obu związków, ale brałeś pod uwagę, że to po Twojej stronie może leżeć problem?

Spożywam narkotyki i alkohol tonami i teraz mam lepszy moment


Albo to jest przyczyną takiego stanu rzeczy?

nie ma zdrowych psychicznie ludzi i nie ma 100% zdrowych psychicznie kobiet


@xydeN-: xD Rozbawiło mnie to zdanie. Ludzie i kobiety XD
@WirusowaPotworzyca: Ta teraz była z zamożnej rodziny ale patologii tam więcej niż o 6 pod sklepem. Jak mi powidziała, że stary jej wybudował jej dom żeby mieć ją pod kontrolą ale z nią nie mieszkać to myslalem ze to zart. XD #!$%@? wychodzi na to, że tak. Ona to nazywała więzieniem.
tak, brałem, terapie i inne sprawy. Wszystkie te laski tez nie stroniły od używek. Te co ćpają to zwykle szmaty, tego się nauczyłem.


@ChcialemBycTylkoSzczesliwy:
Polecam nie ćpać, bo to nie pomoże na stany depresyjne i inne negatywne objawy oraz szukać partnerki, która też tego nie robi. Choć wiem, że wspólne zainteresowania łączą ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jamtojest2: czyli znowu ktoś stosuje projekcję. Jak ten świat ma być normalny. Żałosne, ludzie sami sobie #!$%@? tworzą wzajemnie problemy, a później #!$%@?ą o depresji, niesprawiedliwości świata i że chcą być tylko szczęśliwi.