Wpis z mikrobloga

@volodia: wgl wszyscy mają bekę z tego Bartosiaka, a gdzie ostatnio oglądałem wywiad Arestowicza i potwierdził wszystkie jego tezy XDDDDDDDDDD Że jest natarcie dronów, że czołgi wchodzą na końcu itd. Wiec może rzeczywiscie te nasze uzbrojenia i inwestycja w te czołgi są #!$%@? warte i powinniśmy najpierw przemodelować nasz model wojska.
@ppiasq ach, czyli skoro nie wiem to znaczy że nie mam racji. A ile krabów zostało zniszczonych? Prawie nikt tego nie wie.
Jeden krab to kilkadziesiąt mnl złotych. A system aktywnej ochrony milion złotych.
Wnioski sobie wyciągnij sam.
Że jest natarcie dronów, że czołgi wchodzą na końcu itd. Wiec może rzeczywiscie te nasze uzbrojenia i inwestycja w te czołgi są #!$%@? warte i powinniśmy najpierw przemodelować nasz model wojska.


@peter1616: wytłumacz proszę tylko, dlaczego Ukraina tak naciska na przesłanie jej zachodnich czołgów? Też nie mają rozeznania, co im jest potrzebne?
Na 70 dopiero dwa są zniszczone tak fest, dwa porządnie uszkodzone.


@Art_of_War: poważnie? Oryx kłamie?

8 155mm AHS Krab: (1, destroyed) (2, destroyed) (3, destroyed) (4, destroyed) (5, destroyed) (6, destroyed) (1, damaged) (2, damaged)