Wpis z mikrobloga

Drugi wpis #pokapake #wykopaka

Z racji, ze pierwotny nadawca został wyrzucony z zabawy (mimo ze i tak doręczył mi paczke) z automatu zostałem rozlosowany dla innej osoby. Stad druga paczka (tak jak pisałaś, chyba byłem grzeczny w tym roku, ze dwóch Mirkołajów u mnie było)

Paczuszkę przygotowała dla mnie @natalia__

Mimo krótkiego czasu na przygotowanie paczki i konieczności zmian (wcześniej robiła dla kogoś innego) wszystko tez świetnie trafione.
Bardzo ładnie zapakowane, ładny list, który bardzo miło się czytało.

W paczce:
Zestaw lego z Toyota Supra GR (już oczywiście złożony, ogólnie nigdy za dzieciaka nie miałem lego i teraz chce nadrobić, bo coraz bardziej mi się to podoba)

Zestawik lego z nasa

Audiobooki po francusku (podoba mi się ten język, kiedyś umiałem na tyle, aby wszędzie się dogadać i ciagle mnie ciągnie do nauki, na pewno będzie dobrze wykorzystany i pomoże nadrobić zaległości)

Daktyle - uwielbiam, a w dzień w którym odbierałem paczkę akurat poprzednia paczka daktyli mi się skończyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Orzeszki z OLIWKAMI (pierwszy raz widziałem oliwki chyba prażone - bardzo smaczne)

W paczce znalazły się tez podarki dla pozostałych członków rodziny - zabawka dla psa, świeczka dla żony, zabawki dla młodszej i starszej córki. (Młodsza kocha Peppe, a starsza kocha LOLi te diamenciki - trafione perfekcyjnie.

Pięknie dziękuje za paczuszkę - wszystko super trafione.
Pobierz klokupk - Drugi wpis #pokapake #wykopaka

Z racji, ze pierwotny nadawca został wyrzuc...
źródło: comment_1673009537gtTKa8mdne6QGR9yS2Ecd4.jpg
  • 2