Wpis z mikrobloga

Wczoraj na portale poszło mieszkanie na sprzedaż które mam na wyłączność, a dzisiaj już dzwoni do mnie właściciel, że zapukał do mieszkania jakiś gość który chce kupić to mieszkanie bezpośrednio. Co za zbieg okoliczności xD

Oczywiście raz mówił że chce pod inwestycje, raz że dla dzieci, także nie do końca spójne zeznania.

A właściciel najpierw zadzownil do mnie z informacją, a potem jako że po to mnie najął abym reprezentował go w sprzedaży... przekazał numer telefonu do tego "kupujacego" aby sie ze mna kontaktowa jako jego przedstawicielem.

Także dobrze jest działać tylko z klientami którzy w pełni świadomie i z własnej premedytacji działają z agencją nieruchomości.

#nieruchomosci #mieszkanie
  • 21
@witam12: problem w tym ze jak kupujesz buty, samochod, czy jakikolwiek produkt ktory oferowany jest przez salon, sklep, jakiekolwike posrednika to kupujesz od niego, nie od wlasciciela firmy.

I tu jest podobnie - wlasciciel zlecil mi sprzedanie mieszkania, dlatego jak chcesz kupic mieszkanie, to przychodzisz do mnie, bo wlasciciel cie odesle do jego przedstawiciela ktory sie tym zajmuje.

Spróbuj napisać do Elona Muska i kupić od niego Tesle.
@poison101: Kupujący zadzownil do mnie. Powiedziałem mu ze jak szybka bezbolesna transakcja gotówkowa to nie zapalci mi ani zlotowki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście na start zaproponował 15% mniej niż cena ofertowa xD
@witam12: nie wiem kolego, nie patrzę już na innych w tej branży i skupiam się na tym co ja robię i jaka wartość daje swoim klientom. W zeszłym roku zrobiłem okolo 35-40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@witam12: Notariusz nad niczym nie czuwa. Jedynie napisze wszystko co oświadczą strony i wyrażą na to zgodę. Notariusz nie odpowiada za to, że kupiłeś działkę bez pozwolenia na zabudowę czy mieszkanie, gdzie budynek gnije od garażu podziemnego i właścicieli mieszkań będzie to kosztować kilka mln zł..
Kupujący zadzownil do mnie. Powiedziałem mu ze jak szybka bezbolesna transakcja gotówkowa to nie zapalci mi ani zlotowki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście na start zaproponował 15% mniej niż cena ofertowa xD


@KromkaMistrz: pobierasz prowizję od strony kupującej/sprzedającej, czy obu?
@malachite: Sprzedaz zlecił mi sprzedajacy wiec to on płaci mi prowizje za moja prace. Od kupującego moge, ale nie muszę brać prowizji. Temu powiedziałem wprost ze jak załatwimy transakcje bezproblemowo i nie będę musiał za nim latać i robić rzeczy dla niego, to nie zapłaci mi ani zlotowki prowizji :)