Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GalAnonimowy: studia, kursy, byłem na stazu/praktykach. Samemu też się dużo uczyłem, szczególnie angielskiego, excela, różnych programów itd. Po prostu mieszkam w rejonie gdzie jest ciężej o pracę, a przeprowadzka wiąże się z tym, że przez jakiś czas musiałbym wynajmować pokój bez bieżących dochodow
@Leotard00: zoataje Ci jedynie wytrzymać w kołchozie chociaż rok i odłożyć jak najwięcej pieniędzy, by mieć poduszkę finansową. Kasę odkładaj ile możesz, w międzyczasie szukaj innej pracy w dowolnym mieście. W razie gdyby Cię gdzieś przyjęli, choćby i na staż na początek, to masz oszczędności na przepękanie. Jeszcze jedno, ucz się języków, to najpewniejszy patent, bo rynek mamy dziś globalny. Polecam zawsze wordbit ze sklepu play ale nie bez powodu, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GalAnonimowy: zastanawiam się jak to rozegrać czy najpierw szukać pokoju do wynajęcia czy pracy i ewentualnie wtedy mieszkanie. Mam około 90km do miasta,do którego bym mógł ewentualnie się przeprowadzić
Najpierw pracuj, odłóż kasy, jak najwięcej, kilka tysięcy chociaż. Po godzinach lub przed pracą podnoś swoje kwalifikacje zawodowe, czyli języki obce, pakiety office WYMASTERUJ, zwłaszcza excel i word, popracuj nad dyscypliną i umiejętnościami miękkimi. Następnie w wybranym mieście wynajmij najtańszy pokój, nie musi być nawet blisko centrum, ale żeby chociaż dojazd był dobry. Nie wiem szczerze ile teraz by Ci to wyszło, ale na szybko sprawdziłem ogłoszenia wynajmu pokoi w wojewódzkich miastach