Wpis z mikrobloga

niektórzy z #nocna mnie kojarzą, bo #!$%@? nietag swoimi rapsami przez ostatnie 2-3 lata, z 2 albumów i 1 epki.
Dzisiaj w sumie po posłuchaniu kolejnej recenzji pewnego portalu i widząc, co osiągnąłem z muzą i jakie mam zasięgi.... uznałem, że najwyższa pora skończyć z rapowaniem. Wiecej z tego było szkody niż pożytku, w sumie fajnie byłoby kiedyś zagrać koncert ale pomimo kontaktowania się z lokalnymi klubami i agencjami artystycznymi, nikt się nie zwrócił nawet o support.
Szkoda, bo było to moje marzenie przez wiele lat do dziś, jednak nie lubię żyć w autokłamstwie. Pragnę swoje przemyślenia przekazywać i pewnie przerzuce się na inną formę ekspresji artystycznej w tym gruncie.
Robiąc rap nauczyłem się robić bity. I chyba mi dzisiaj idzie to całkiem nieźle, bo jak zbierałem featy na jeden z numerów na kabaret to się ludzie przepychali w jednym miejscu o tę zwrotkę. Mam pewne wyczucie aranżacji, trochę instrumentów i 7 lat praktyki. Zatem będę DJem/producentem.
Zanim się rozstanę z rapowaniem, nagram jeszcze jeden album w stylu łabędzi śpiew, w którym podsumuję to wszystko, swoją historię i zakończę ten etap. Jak na ironię, będę miał wtedy 27 lat #kmwtw
Pozdro mirki z tagu #produkcjamuzyki #rapwmirkopuszczam #hiphop #rap #tworczoscwlasna
Pobierz SlenderCzester - niektórzy z #nocna mnie kojarzą, bo #!$%@? nietag swoimi rapsami prz...
źródło: comment_1672961964iPqeYNdY2sKWlBUMGUvfCU.jpg
  • 3