Wpis z mikrobloga

#budownictwo #wykonczenia #nieruchomosci #mieszkanie #dom
Czy mirki spod tagu znają jakiś estatyczny sposób wykończenia łączenia podłóg niż ta brzydka denerwująca, ścierająca się i przeszkadzająca listwa? Łączenie trepa schodowego z drewna i panela, łączenie panela i panela, łączenie panela i gresu. Ta listwa jest tak upierdliwa, że od ponad roku nie mogę zmusić się do jej wklejenia.¯\_(ツ)_/¯
Pobierz KobyleCaco - #budownictwo #wykonczenia #nieruchomosci #mieszkanie #dom
Czy mirki spo...
źródło: comment_1672949900T0H1AWik1OMexCQOLa44Rm.jpg
  • 15
@KobyleCaco: Ja wszelkie łączenia dwóch różnych podłóg ograłem za pomocą profilu incizo od QuickStep. Jest drogi, ale z płyty, a nie zimnego aluminium. https://quick-step24.pl/product-pol-13331-Profil-Incizo-215cm-QSINCP01283-do-paneli-LPU1283.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

Tym profilem połączysz zarówno progi gdzie poziom podłóg jest równy jak i zrobisz próg łącząc np dywan z panelami/kafelkami
@KobyleCaco: Mozesz , ja tak zrobiłem. Na dole miedzy kaflami a panelami i na piętrze miedzy panel-panel, po 5 latach wyglada zajebiscie. Gdzieniegdzie nawet ok 1cm. Super trwałe polaczenie, estetyczne i nie rzuca sie w oczy. Warunek ze pozoimy musza byc rozne.
@inrain88: Dzęki za odp. A czy zabezpieczałeś te korek preparatem: Bostik H780 SUPERGRIP INVISIBLE uszczelniacz transparentny ? Tak piszą w instrukcji użycia korka. Jak tak to jak grubo nakładasz tego przeźroczystego uszczelniacza? 1-2mm zostawiasz na niego?