Wpis z mikrobloga

@Mrjohnsmith: pytaj i rozmawiaj. Bez stresu do tego podchodz, pierwsze razy moga byc #!$%@?, ale jak bedziesz z nia rozmawial i pytal czy tak lubi, co lepiej etc to bedziesz co raz lepszy. Kazda laska jest inna w lozku i ciezko powiedziec co akurat Twoja lubi.
@Insane_in_the_brain: bo każda osoba jest inna. To, że jedna partnerka coś lubiła czy potrafila, to nie oznacza, że nowa osoba będzie to lubiła i czy jej to będzie odpowiadało.

Doświadczenia w seksie to nie ilość partnerek, tylko to sie ma albo nie. Ktoś może mieć dużo partnerek i bedzie #!$%@? w lozku, a ktos miał jedną czy jest prawiczkiem i będzie lepiej ogarniał. Tak zresztą jest ze wszystkim prawie.

Z każdym
@Mrjohnsmith: Z rzeczy ogólnych: musi mieć dobrą kondycję, umieć wcześniej rozgrzać partnerkę, reagować na jej słowa / jęki / ruch itp. Zabieranie się jak pies do jeża również nie pomaga, przyda się pewna doza pewności siebie. To są takie rzeczy uniwersalne, które zawsze będą na plus. Pozostałe sprawy są indywidualne. Nie jest tak, że jeżeli seks z daną kobietą zawsze ją zadowalał, to inna będzie tak samo zachwycona.