Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczyna działać prega ? Wziąłem 3 h temu 150 mg i czuję się tak samo.Internety piszą że trzeba czekać 2tygodnie na efekt więc jak to czekać czy co
Pani psychiatra nie chciała mi przepisać benzo :( w sumie dobrze bo dba o moje zdrowie ale jednak po jakich klonach czułbym efekt odrazu
No i mam jeszcze escital no ale tu trzeba bardzo długo czekać na efekt
Ciekawe czy uda mi się z wstydziocha stać się Top g
#pregabalina #escitalopram #psychiatria #leki #ssri
#benzodiazepiny
  • 20
@lukija xd no xd codziennie mam brać
Ale myślałem że leciutka faza po prega będzie
Chociaż leciutka
Bo czytałem że ludzie to biorą jako narkotyk i bo 150 mają jakieś fazy xd
@EminemDiss: na 150mg możesz nie poczuć wyraźnego efektu, ale na 300mg na pierwszy raz powinieneś poczuć, tylko tolerancja szybko rośnie i się nie uzależnij, to nie jest taka faza jak po benzo tylko lekka wyjebka, jesteś wyciszony, kręci ci się trochę w głowie, jak chodzisz to "latasz", tak jest po dawkach do których jeszcze się organizm nie przyzwyczaił
@EminemDiss: debilne myślenie. Jak #!$%@? teraz 500 to te 75 moze nie dzialac, bo nastapi tolerancja.
Zniszczysz sobie nerki. Jak maksymalna dawka to 600 mg w dawkach 4 razy dziennie to znaczy ze naraz mozna 150 mg, a Ty wziales 500. Wyrzygaj to szybko
@aczutuse i tak moja terapia jest na escitalopram
A pręgę miałem brać np przed randkami z dziewczynami i pani psychiatra mówiła że dawka ile chce w bardzo stresujących dla mnie momentach
Więc sobie pomyślałem a co gdybym dzisiaj miał spotkanie z różową
Może przetestować przed ważnymi uroczystościami
@EminemDiss: jak za*ebałeś 600 bez tolerancji to nie ma siły żebyś nie miał prebagalinowej fazy, a jak a uważasz że to słabe wrażenia to po prostu tak one wyglądają po pregabie
@xiv7 już walnąłem z około 1000
I parę razy nosem xd
Jest faza ale słaba strasznie w porównaniu do innych rzeczy
Ale może się jeszcze rozkręci bo to wchodzi 2h czy coś więc za godzinę powinna być mocna faza