Wpis z mikrobloga

Mama właśnie powiedziała że rozwodzi się z tatą, z jednej strony cieszę się bo wraca do bycia alkoholikiem (przez 10 lat było w miarę dobrze) i przeczuwałem że w końcu to zrobi, z drugiej strony razem czasami mieli problemy z utrzymaniem naszego domu, co dopiero osobno, kiedy mama będzie musiała się wyprowadzić. Nie wiem czy iść z nią czy szukać miejsca samemu. Stary na długim ciągu, bez pracy nie ma z nim kontaktu, ja odciąłem się od wszystkiego i gram w gry, zaraz sesja a ja zastanawiam się nad wzięciem nagłej dziekanki. Wiosną może się okazać czy będę miał gdzie mieszkać, rok temu myślałem że będę pracował z tatą remontując mieszkania w jego firmie, teraz zastanawiam się czy on w ogóle ma pieniądze które mówił że zbiera. #zalesie #rozwod #feels #rodzice
Wracam do rozwożenia bułek w ETS2, może jutro zacznę się uczyć. (ಥಥ)
  • 5
Wiedziałem że rodzice raz po raz się kłócą, ale dopiero teraz dowiedziałem się jak bardzo wyrafinowany mój ojciec jest w ukrywaniu picia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Egroth: niestety tak jest, alkoholicy to dobrzy kłamcy. Chociaż są i tacy co nie ukrywają, a i tak się zapierają w żywe oczy. Ja ze swoim ojcem mam bardzo, bardzo ograniczony kontakt i tak jest dla mnie lepiej.