Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #rozowepaski #pasta #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo

ULTIMATE PORADNIK NA #wychodzimyzprzegrywu
1) idź do dobrego fryzjera i nawet poproś fryzjerkę aby ci doradziła. Jak jesteś łysy i masz równą czaszkę to warto rozważyć opcję ogolenia się na łyso
2) idź do dobrego sklepu z ubraniami np. polecam Giacomo Conti bo doradzą ci bardzo dobrze. Nie kupuj nigdy ubrań które mają "plastik" w składzie bo będziesz bardzo pocił
3) dentysta aby zrobił porządek z twoimi zębami. Białe zęby wpadające w bardzo delikatnie w żółty kolor coś normalnego i objaw, że masz zdrowe zęby. Kupuj tylko i wyłącznie porządne pasty do zębów i dobrze dobrane szczoteczki do zębów. Po każdym "cukrze" zawsze myj zęby
4) kup dobre ale nie sztampowe perfumy. Nie muszą być to super drogie perfumy. Kieruj się aby perfumy nie były słodkie i wpadały w "drewno". Możesz też postawić na nuty wodne albo cytrusy bo są bezpieczne. W sklepie możesz zawsze zapytać ekspedientkę aby powiedziała ci czy one na tobie są dobre i się jej podobają. Zdarzyło mi się, że nawet poprosiłem klientkę i bez problemu wydała werdykt ;)
5) kup dobre buty które są z skóry i najlepiej brąz. Koniecznie pasek w tym samym kolorze co buty. Buty zawsze muszą być czyste i wypastowane!
6) koszula prosta jak masz marynarkę w kratkę. Do "stalowej" lub białej koszuli najlepiej niebieski krawat.
Zapytaj w sklepie jaki masz typ urody bo są wiosna, lato, jesień i zima.

7) Zawsze musisz mieć wyprasowane ubrania!
8) Kup dobry ale zawsze ORYGINALNY zegarek. Jak nie masz dużego budżetu to kup kwarcowy z klasyczną tarczą, datownikiem i szafirowym szkiełkiem np. Casio, Adriatica czy Seiko. Pasek pod kolor butów!

8) Kobiety nie gryzą i możesz je zagadać przy barze np. ciekawe kogo pierwszy obsłuży, która jest godzina itd.
9) Zawsze musisz być uśmiechnięty i chodzić wyprostowany
10) Nie zadawać otwartych pytań np. czy mogę zaprosić ciebie na kawę? Mówić tylko i wyłącznie: znam taką dobrą kawiarnię i może w niedziele się zobaczymy?
11) Każdy samochód jest w cenie i po randce proponuj, że ją odwieziesz do domu. "Jest już bardzo późno i będziesz się martwić, że będzie sama wracała". Jak nie będzie bardzo chciała to koniecznie powiedź jej, że napisz mi koniecznie czy dotarła bezpiecznie do domu. Jak nie napisze to sam napisz do niej SMS-a.
Jest to ważne bo jak masz 30 lat to kobieta zobaczy, że ogarniasz podstawy np. masz sprawny samochód, umiesz prowadzić, jesteś grzeczny, masz pracę i ładnie się ubierasz. To bardzo szybko sprawa pójdzie na przód.
12) Podczas odwożenia trzymaj ręce przy sobie ale jak stoisz na czerwonym to możesz się na nią popatrzeć i uśmiechnąć się do niej.
13) Zazwyczaj kobiety dają buziaka w policzek i już masz sygnał, że dobrze rozegrałeś temat. Potem napisz jej, że wróciłeś sam bezpiecznie do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zapytaj kiedy następne spotkanie? Najlepiej daj 4-5 dni.

  • 16
@pamareum: bardziej na pierwszym miejscu morda, później wzrost. Pytałem o to 3 lasek. Zawsze na początku patrzą na ryj. Możesz nie mieć super sylwetki i mieć brzuszek, ale i tak poleci na ciebie. Jak będziesz miał niewyjsciowa mordę ale fajna sylwetkę to i tak to nic nie da


@Espance: wzrost > morda > wzrost
@Kreek: XD 1.Fryzura ma się tobie podobać a nie innym.Ty masz się dobrze czuć i sam decyduj.2 Spoko rada z tym plastikiem czyli zazwyczaj to poliester.3.Spoko.Dentysta raz na pół roku albo co rok,to zależy.Po każdym posiłku staraj się płukać albo odczekaj 30 min i umyj zęby.4.Kup perfumy które TOBIE się podobają.5.To samo co 4.6.Jak nie lubisz to nie zmieniaj się na siłę.7.Wyglądaj schludnie.8.Jak masz ochotę to czemu nie.9.Zawsze bądź sobą.Nie udawaj.10.Zależy
@Kreek: jako różowa zgodzę się z większością ;) te rady mogą uratować część brzydszych facetów. Najważniejsze i najprostsze to dobrze dobrana fryzura i okulary ( jeżeli nosisz). Porządek z zębami i cerą też nie zaszkodzi. Wiadomo na wzrost nic nie poradzisz, ja mam np. 178cm i z kimś niższym czułabym się niekomfortowo. Z twarzą łatwiej- fryzjer, okulary, mogą coś zatuszować, coś uwydatnić. Ubrania- no w zaduzej bluzie i bojówkach, jak gimnazjalista
@Kotiki_to_nie_foki: i ile lasek na to poleciało? Wyglad robi sie dla siebie tylko kobiety ubierają z myślą o facetach a nie odwrotnie Spodnie i gadka nie zastępuja wzrostu i twarzy bo to zwykle redPillerstwo że oszukasz setki tysięcy lat ewolucji spodniami i okularami może najwyżej do momentu aż znajdzie sobie lepszego Sa wyjątki ale reguły nie zmieniają się

Kauczowie często robią biznes na looksmaxingu ponad zasadność
@Kotiki_to_nie_foki: tej panny to lepiej nie słuchać. Szczególnie to, że nie można celować w samą topkę (takie realne obiektywne 8/10 i zwyż są o wiele bardziej "ludzkie", niż średnie)

A dla reszty, przede wszystkim 1) pewność siebie ; a dopiero potem cała reszta, czyli 2) zadbanie o siebie 3) reprezentowanie czegoś sobą 4) rady napisane przez OP'a, z małym ale, że robisz to dla siebie i to sobie masz się podobać
@Kotiki_to_nie_foki: ale niestety rzeczywistość pokazuje że wy różowe i tak oceniacie głównie pod geny, i żadne ciuszki tego nie zmienią. Przegryw stosujący do tych rad tylko naraża się na koszty i ewentualnie na obciążenia psychiczne. Żadne ciuszki czy fryzura nie sprawią że kobieta która odrzuca faceta nagle się nim zainteresuje. Sama się zastanów czy byś wzięła faceta który ci się nie podoba tylko dlatego że zmienił ciuch, czy poprawił zęby...no raczej