Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 52
7 441 + 13 = 7 454

Człowiek zalał opony mlekiem, zdjal szose z trenażera bo weekend trzeba wykorzystac, a pogoda chce glowe urwac. mialo byc 90min s1, po 30 minutach zrezygnowalem. Wiatr wieje tak, ze miotal mną jak szatan, a auta oczywiście odstępu nie zachowywały w większości. Na szczęście bezpiecznie udalo się wrócić do domu.

Oby do jutra przestalo wiac i padać ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #hiponaszosie #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
Pobierz Hipodups - 7 441 + 13 = 7 454

Człowiek zalał opony mlekiem, zdjal szose z trenażera ...
źródło: comment_1672930142XlqIZQcdtoaDIXqQ6RtxUf.jpg
  • 30
@guru8: tak. ja. Spoko, bardzo wygodny i lekki. Z tym ze zanim dobralem komponenty to zaliczylrm fitting na dobor rozmiarow. 90h wysiedziane na nim juz, z czego 75 to trenażer niestety.
Jeszcze nie skonczony, zostaly detale jak wymiana hamulcow, wózka przerzutki czy lancucha. No i cos z podlladkami pod kokpitem musze wymyślić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat mu fotę cyknalem dzis po zdjęciu z trenażera( ͡°
Pobierz Hipodups - @guru8: tak. ja. Spoko, bardzo wygodny i lekki. Z tym ze zanim dobralem ko...
źródło: comment_1672933670WUn5Q4u8Q7sEVT2Ki5XyqC.jpg
@sebek1987: Podejrzewam, że jeszcze by na dwa rowerki uzbierał... Prawdopodobnie tam mogło coś więcej pójść ze względu na znajomość Miklerem i jego bycia twarzą Accenta

xD Bo biały byl brzydki. Ten czarny jest brokatowy w sloncu sie mega mieni. Polowa ramy ma takie malowanie ( ʖ̯)


@Hipodups: No właśnie coś mi nie pasowało, bo ostatnio się przyglądałem temu, a na tym zdjęciu wyszedł cały
@guru8: zabawne :D rozumiem dostać od sponsorów rower, ale wyżebrać na zbiórce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma gościu łeb do interesów ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku fajny rower dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hipodups: No cóż infuenser XD Co ciekawe pretekstem była chęć startowania w przełajach/gravelach, zobaczymy co z tego wyjdzie XD Najlepsze jest to, że płakał że musiałby brać następny rower na raty, jednocześnie nie chcąc sprzedać szosy XD Jestem tolerancyjnym wiele potrafię zrozumieć, ale to jest zwykłe influ żebractwo XD