Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiejś alternatywy dla aktualnego epg od plusx/kodi w pigulce. Jakiś miesiąc temu wszystko działało fantastycznie ale się #!$%@?ło. Zależy mi na:
- obsłudze 7 dni archiwum
- mozliwie jak najwiekszych szczegółach dotyczących programu (rok, oceny na filmwebie, krótki opis)
- nazwie odcinka serialu ewentualnie jego numeru

#iptv #siptv #epg
  • 6
@japkos: @knopiczka: ehhh Panowie. a wy w ogóle wiecie co to jest m3u? a może by tak w samym plku dodać źródło epg z różnymi parametrami. a może da się tak zrobić dla całej listy jak i poszczególnych kanałów? a może i więcej jest możliwości wynikająch z tego? to pytanie retoryczne są. podpowiem wam. tak. w samym pliku listy można dodawać wiele źródeł epg z wieloma parametrami i nie tylko.
@japkos: Możesz skonfigurować epg z siptv i na koniec sprawdzić na ich stronie czy jest poprawne ale najlepiej dodać sobie z ovh bo różnicy większej nie ma.
To SIPTV ma problem z odczytem bo u mnie cała lista jest dopasowana dobrze pod odczyt siptv a i tak na tv nie mam epg na paru kanałach. Na PC i programie wszystkie kanały mają a siptv na identycznej liście ma braki