Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie, czy warto dopłacać 10zł miesięcznie do Wi-Fi 6 i 600mb/s czy zostać przy 300mb/s i 5? Obecnie mam 300mb/s, router 5 i spokojnie mi starcza, ale podobno ten router 6 robi różnice, prawda to? Dwupokojowe mieszkanie do sieci (wi-fi) podłączone będą dwa laptopy, telefony i może w dalszej przyszłości jakiś smart-tv. Dodam jeszcze, że obecnie ten router z 5 znajduje się w jednopokojowym mieszkaniu bardzo blisko sprzętów.
#pc #internet #komputery #wifi #siecikomputerowe #informatyka #vectra
  • 16
nie wyciągniesz na telefonie 300


@sha128: Poza budżetowymi telefonami to każdy ogarnia 300 już od paru dobrych lat.

@atakpadaczki: a po co Ci to.. i tak w większości jesteś uzależniony od wydajności serwerów na stronach z których korzystasz.. ja mam 300 od x lat i nie planuje tego zmieniać bo to wystarcza, nawet youtube w 5K jak włączysz to nie buforuje.

Jakieś pobieranie z sieci czy coś to i tak
@atakpadaczki: Ja bym się nie zastanawiał nawet, szczególnie przy tak dużej liczbie urządzeń. Z opinii klientów i własnego doświadczenia to ten nowy Router akurat im wyszedł i czuć różnicę przy zmianie standardu na WiFi 6.

Zamów przeze mnie to dorzucę Ci jakiś gratis czy darmowy miesiąc, żeby się zwróciło.
Kontakt na profilu;)
@atakpadaczki: nie dopłacaj, a jak masz możliwość to weź UPC. Ja właśnie skłądam wypowiedzenie bo raz mam 300/40 Mb, a po chwili 300/0,5 i nie mozna wysłać e-miala. Według supportu mam sobie kupić swój router z antenami - małe mieszkanko w centrum miasta, 4 letni budnek.... uciekać.