Wpis z mikrobloga

Trzy lata mi na swoim pyknęły kiedy żyję tylko ze swojej twórczości. Dużo sukcesów, dużo problemów. Mam nadzieję, że uda mi się przeżyć kolejny rok. Czas pokaże. Życzę wam mirki i mirabelki znalezienia swojego hobby które przerodzi się w pasję bo chyba o to chodzi w tym życiu. A tutaj animowana wersja najnowszej pracy. Tutaj więcej moich prac.
#tworczoscwlasna #krabonszcz #sztuka #grafika #animacja
Nikas - Trzy lata mi na swoim pyknęły kiedy żyję tylko ze swojej twórczości. Dużo suk...

źródło: comment_1672920681VGl1OX4D4N8uTMlfBPen2C.jpg

Pobierz
  • 13
@Bravado: Praca z posta to digital. Jeśli chodzi o malarskie to maluję akrylem bo olej dla mnie schnie za długo i nie dla mnie malowanie tygodniami. Warunki to nie wiem, normalnie żeby było po prostu. Jak w pokoju (ew. dobry przewiew bo jak malujesz np. olejami to się nawdychasz tej terpentyny, do tego jakieś werniksy itd. przy akrylach).
@Periplanomeno_Asteri: Ja to sam robiłem. Długo mi zeszło, metoda prób i błędów, i sporo zmian po drodze. Teraz masz wordpressa i szablony które możesz łatwo edytować ale to dalej bardzo dużo pracy żeby to rzeczywiście dobrze wyglądało. Szukanie różnych pluginów itd. Nie mówiąc już o podpinaniu sklepu. Nie wiem ile kosztuje żeby ktoś coś takiego za Ciebie zrobił ale myślę, że mniej niż tysiąc to ciężko.