Wpis z mikrobloga

@Nerlo_ajcats: Gust odstawmy na bok. Mam cały dom w betonie, metalu, szkle, bieli i szarościach. ZERO drewna w całym domu bo uważam, że jest brzydkie więc kto co woli..i 100x bardziej mi się kompozyt podoba od drewna. Kompozytów zapewne jest wiele rodzajów, producentów i pewnie są takie najtańsze kiepskiej jakości jak i wytrzymujące więcej.
@mcsQ: kompozyt to za 3 do 5 lat wyrzucisz bo wypłowieje lub zacznie pękać. Dobra deska skandynawska impregnowana ciśnieniowo i łatwe olejowanie pędzlem co 2 lata. Po przerobieniu obu rozwiązań, przy okazji powiększaniu tarasu poszedłem w płyty chodnikowe 60x30cm z ładnym dekoracyjnym obrzeżem i to uważam za najlepsze rozwiązanie.
@Nerlo_ajcats: to o czym piszemy? O gustach czy pękaniu bo już nie wiem tak skaczesz :( Swoją drogą...chłop musi mieć z Tobą ciężko na co dzień, ja bym nie wytrzymał :D Nie lubię jak ktoś tak prowadzi rozmowę..
@Nerlo_ajcats:

1. Ten fragment to coś co napisałaś :D najpierw wyraziłaś swoją opinię, że coś jest brzydkie, a jak napisałem że każdy ma swój gust i że np ja wolę coś innego to piszesz, żeby nie wyrażać swojej opini i nie narzucać gustów co pierwsza zrobiłaś...i odpowiadasz na to, że pęka...co ma to do gustów?

2. Dotyczy bo też szukam czegoś na taras więc się zainteresowałem.