Wpis z mikrobloga

@satrox: Mam wszystkie 3 - iwc portofino, omegę Aqua terre i speedmastera oraz tudora black bay. Chyba wrzucałem wszystkie na wykopie - musiałbyś bardziej sprecyzować pytanie ponieważ każdy jest kompletnie inny tbh
@satrox: najlepiej to idz i sobie przymierz. Mi bardzo podobał się IWC (Portugieser) do poki nie wziąłem go w rękę. Zegarek wydawał się za lekki i nie wart swoich pieniędzy. Od tego momentu straciłem nimi zainteresowanie.
@satrox a mi się podoba nowy Portugieser Chrono Panda na gumie i się zastanawiam, czy nie poświęcić jednego z Seamasterów za niego. W temacie wątku, bierz Seamastera 300 Diver. Za 25 będziesz miał nowkę na bransolecie. Zajebisty "do all watch". Jak Ci się nie spodoba to bardzo łatwo sprzedasz. Możesz się nawet pokusić o nową zielona wersję. Fajnie wygląda. Taki Hulk dla bezdomnych.
@satrox rozumiem. Podobają Ci się bardziej "wyjściowe" modele. Oprócz podanych przez Ciebie modeli polecam spojrzeć w stronę mniej popularnych marek jak Ulysse Nardin lub Jaeger LeCoultre.
Przymierzałem niedawno UN Marine Torpilleur mojego kolegi. Świetny zegarek.
Jako ciekawostka: słynny zegarek Nowaka, czyli jedna z największych afer PO to właśnie Ulysse Nardin.