Wpis z mikrobloga

@gwiezdny_surfer: CM711 już z grona znajomych ,,out", a reedycja książki z Iwanem będzie, dopisze rozdział, jakieś życie po życiu i sprzeda znowu to samo. Etyka w biznesie nie należy do mocnych stron Stanowskiego. Sam długo nie mogłem wejść w jego głowę, po co on tą galę Najmanowi próbował odwołać, ale to jest proste: on i Borek-mający doświadczenie w branży byliby w stanie mieć swoją organizację freakową i powoli zaczęli sobie robić
@Sylwiusz89: najbardziej mnie śmieszą te spekulacje, że jakaś zagraniczna reprezentacja chce tego patałacha. kto wypuszcza te plotki? kto by chciał najgorszego trenera mistrzostw. Pytanie retoryczne, bo wiadomo jaka strona próbuje choć odrobinę wybielić tego nieudacznika
@gwiezdny_surfer: Stanowski to jest taki "wujek cięta riposta". Aż odszukałem ten dowcip, co pokazuje Stanowskiego w jego jeździe. Jak to kiedyś szukał hostessy w makro na żonę, a dziś jest takim wujaszkiem.....p.s. to też śmieszny temat, jak to znalazł tam żonę;)

Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
@Pilaf: Znaczy pewnie może jakaś federacja z Afryki czy z państwa-wyspy na Pacyfiku miała taki pomysł, ale to jest tak zwane sondowanie. Jakiś menago co pilotował transfer Żurawskiego do Celticu wspominał, że faktycznie w granicach Mundialu w Azji na meczu Wisły był wysłannik FCB, tylko, że oni obserwują około 30 piłkarzy na ,,okienko", a później sito robi się do 5-6 nazwisk i negocjuje się z jednym czy dwoma. Nic więcej się