Wpis z mikrobloga

#anglia #emigracja #wyjazd #
Więc, patrząc na to się dzieje w kraju dzięki wyborcom i partii rządzącej, prawdopodobnie w ciągu kilku następnych miesięcy będę wyruszał do Anglii i mam nadzieję że zostanę tam na stałe bo w tym kraju nie widzę przyszłości dla młodych ludzi.

Nie jadę tam oczywiście pasożytować na socjalach. Macie jakieś rady jak się przygotować mentalnie i nie tylko? Czego mogę się tam spodziewać i jak Anglicy postrzegają imigrantów? Pracę prawdopodobnie będę miał nagrana jako specjalista.

Chciałbym się dodatkowo dowiedzieć jak od strony finansowej to wygląda tzn. średnie zarobki w Anglii, ile kosztuje utrzymanie żeby upewnić się że za pieniądze, które mi oferują się tam utrzymam. Z góry dzięki za pomoc.
  • 21
@Brat_mexicano_TV: Zyje mi sie tu zdecydowanie lepiej niz w PL - przede wszystkim stabilniej.
Czemu dziki kraj? infrastruktura drogowa z PL lat 90, internet lat 2000, wybor rzeczy w sklepach zaden (idac do marketu w PL glupiego soku pomaranczowego masz do wyboru 10 producentow, tutaj jak jest 3 to olabogaalewybor). Totalne syfiarstwo nie tak malej czesci spoleczenstwa. No i nie sa w UE, co dosc sporo rzeczy utrudnia.