Wpis z mikrobloga

#nostalgia #lata80 #lata90 #lata60 #gimbynieznajo #komiks #ksiazki
Starszy syn lvl 8 siedzi w domu chory a że złapał zajawkę na czytanie, to sprezentowałem mu pudełko wszystkich książeczek o Tytusie. Radości nie było końca.
To jest dowód, że ta seria się nie starzeje. Teraz synek siedzi w pokoju i co chwilę przybiega pokazując jakieś fragmenty, które go bawią.
Przyznam, że dziś wieczorem też sobie poczytam.
Papcio Chmiel jest nieśmiertelny dzięki temu, co stworzył.
Pobierz DocentMarzanek - #nostalgia #lata80 #lata90 #lata60 #gimbynieznajo #komiks #ksiazki 
...
źródło: comment_1672904791jj7Bg04zzEK07eg9zY8M9f.jpg
  • 7
@Evzen_Huml: Kreska tak. Mam wrażenie, że Papcio już trochę na siłę rysował te książeczki. Mam wrażenie, że wydawnictwo naciskało i pod tym naciskiem tworzył. Fabuła też jest słaba. Jeszcze ta część z mrówkami (chyba XX książeczka) jest w miarę ale widać właśnie spadek jeśli chodzi o same rysunki. Zresztą już w XIX jest dużo gorzej. Poza tym księga XVIII była wydana w 1987 a XIX po przerwie w 1992. Chyba gdzieś
Poza tym księga XVIII była wydana w 1987 a XIX po przerwie w 1992. Chyba gdzieś kiedyś czytałem, że wydawnictwo poprosiło Papcia o powrót Tytusa i się zgodził.


@DocentMarzanek: Dla mnie główny ciąg świetnych Tytusów skończył się na księdze XX, aczkolwiek ta z mrówkami też trzymała fajny poziom z walorami edukacyjnymi.

Początkowo pomyślałem, że ten "ciąg świetnych Tytusów" mógł mieć związek z dostępnością w mojej szkolnej bibliotece, aczkolwiek księga XXI też