Wpis z mikrobloga

I na ch#j ja dotykałem tego laptopa, po wyczyszczeniu wiatraków i ponownym skręceniu temperatura na procesorze cały czas w okolicach 105°C.

Boże wybacz mi bo zgrzeszyłem... (,)
  • 12
@fiddle: Musiałem jakoś uszkodzić heatpipe'a bo pasty w ogóle jeszcze nie wymieniałem, tylko wentylatory czyściłem, a do tej pory było git. Ale tak na dobrą sprawę nie miałem jak go uszkodzić, bo się z nim obchodziłem jak z jajkiem ()
@fiddle: Wcześniej podczas grania miałem w okolicach 85, a co do czyszczenia to normalnie po zdjęciu dolnej klapy odkręciłem pokrywki od wiatraków żeby wyjąć wentylatory (ofc uważałem rzeźby nie naruszyć kabelków), a później wyjąłem heatpipe bo jest pod wentylatorami, a później standard - gruby pędzelek i trochę przedmuchałem wentylatory. Zaraz go z powrotem rozkręcam i będę diagnozować pacjenta
@fiddle: Nie no 85 stopni to dobra temperatura bo gram na wysokich detalach, czyściłem profilaktycznie jak jak zobaczyłem na wylocie taki zbity kłębek kurzu, ale po rozkręceniu okazało się, że to fałszywy alarm. Dzięki za pomoc Mirek :D