Wpis z mikrobloga

@slowdive Nie! Kosmetyki i rzekoma pielęgnacja to jest wymyśl degeneracji by promować nieczystość i feminizm. Odejdź od tych manowców i wspieraj kobiecość. Samo sztuczne słowo "pielęgnacja" jest zaprojektowane tak by brzmiało niby normalnie ale drzemie w nim licho. Nie dla feminizmu i nie dla kosmetyków, spodnie u płci żeńskiej to też atak na normalność i więzi narodowe. Dość tego!!!!!
@Chodtok: są dwie kwestie, które sprawiają, że pierwsze podejście było nieudane - odpuściłam sobie używanie jakoś w ciągu roku, no i najważniejsza, używałam retinolu z Nacomi, bo naczytałam się na grupkach twarzingowych, że nie jest taki zły, a u mnie się kompletnie nie sprawdził
ehh ja se na wiosnę kupił pierwszy w życiu peeling kwasowy (był na fajnej wyprzy w ssmanie z 70-80 na 20cbl 8)))
i czekał jak debil na jesień chociaż to niby same łagodne i nie-fotouczulające kwasy tj 5% migdałowego i 10% pha
a jak przyszła jesień to też się jakoś za to tak zabierał że aż w końcu zaczął dopiero tydzień temu ;///
no i (jak się wsm można było spodziewać)
@Chodtok: ten Twój brzmi fajnie ʕʔ ja przez to, że lubię czytać o tych wszystkich kosmetykach do pielęgnacji już w pewnym momencie miałam przesyt, bo wszyscy się zachwycają a to kwasami rożnego rodzaju, a to witaminą c, a to niacynamidem, jednocześnie trzeba wszystko kontrolować, czy aby na pewno można to używać jednocześnie, no jednym słowem zbyt wiele tego xd i już powoli zaczynam się trzymać minimalizmu w
Ehhh pojęcia nie mam sam chciałbym wiedzieć ;///


Ale jak ktoś lubi podróże małe i duże to w Hiszpanii można sobie chyba po prostu w aptece bez recepty kupić na luzie

@sotilas:
@Chodtok no na tym etapie kombinowanie na własną rękę daje jakieś mini efekty, a już nie mam siły kolejny raz biegać do dermatologa, który mnie odsyła do endokrynologa, u którego przecież jestem pod stałą opieką ( ͡° ʖ̯ ͡°)

hmmm myślałem że ty ten retinol bierzesz antiaging
a tretynoina to taki żarcik raczej był bo w tym dzikim kraju i tak nie dostaniesz no chyba że zmieszaną z jakimś antybiotykiem durnym


@slowdive: