Wpis z mikrobloga

#redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
#blackpill #przegryw #podrywajzwykopem

Czy ja mam dobre podejście, że choćbym nie wiem co to wolałbym być sam, niż związać sie z nieatrakcyjna kobietą (np. grubą)?
Już chyba drugiego znajomego (raczej z takich nieruchajacych) widzę w social mediach z różową ze sporą nadwaga i wrzucają sobię słodkie zdjęcia. To trochę przedmiotowe traktowanie ale ja za Chiny bym nie dał rady nic poczuć więcej do takiej kobiety. Od dazu bym sfriendzonowal.
  • 9
@LadnyChlopczyk: bardzo dobre podejście - szanuj się opie i cytując głównego bohatera "Gorączki" I'm alone not lonely - nie daj się ponieść społecznym normą że "tak trzeba" i byle z kimś być obniżać standarty, warto by spuścić z kija iść na #divyzwykopem a nie robić dobrą mine do złej gry i ustawiać się z laskami, które i tak są nieatrakcyjne
@LadnyChlopczyk: W sumie tez mam takie podejscie. Ale czasami sie zastanawiam czy nawet taka nieatrakcyjna kobiete bylbym w stanie poderwac. Niby z ladna morda szanse powinny byc duze, ale nawet w takim przypadku trzeba przeciez umiec to wszystko poprowadzic co przy introwertyczno-aspergerowskim sp*****leniu jest nie lada wyczynem.
@LadnyChlopczyk Dobrze masz swoje standardy i tego sie trzymaj. Ja osobiście raz próbowałem I nawet mi stanął na początku bo cyce duże itd. Ale jak zobaczyłem podpiździe u niej to był koniec, dosłownie koootas mi opadł od razu. Od tego czasu nigdy więcej¯_(ツ)_/¯
@Frankyyfrank: Nie no, nie moglbym, nawet jak twarz nieulana, to nie ma szans na penetracje z powodu braku wzwodu xD. Ogolnie to jest taka tylko rozkmina, nie to żebym był skazany albo na grubą albo na samotność.
Dla mnie idealnie to fit blondyna 170-178, z młodą twarzą.