Wpis z mikrobloga

co jest z tymi stacjami telewizyjnymi do cholery?!
lata 2005-2010 to miałeś cały tydzień zapełniony, house, lost, 24godziny, skazany na smierć, breaking bad, synowie anarchii, dexter i wiele innych. Przychodziłeś ze szkoły odpalałeś kompa i w wiekszości topowych seriali miały napisy do kopii xor albo lola, a teraz? wracasz z roboty a tam nic niema ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#seriale #netflix #piratujo #zalesie
  • 12
@mati1990 tak, piractwo w odwrocie (na razie), a jeśli chodzi o tłumaczenie seriali i filmów to rzeczywiście, jeśli czegoś nie ma na streamingach to raczej nie znajdziesz napisów. Hobbystyczne tłumaczenie od kilku lat jest już bardzo niszowe. Ludziom się po prostu nie chce.
@KniazZvyrdas: nie chodzi o piractwo z tym niema problemu, 5min szukania w google i linki na mega czy google drive znajdziesz ale niema czego piracić, w tv samo gówno. co masz dziś w tv? 2 odc bajki star wars, 3 odcinki fbi, odcinek skarb narodów, jutro nawet niema czego wypisywać jakieś gówno seriale w piątek też.
niby dużo tego ale w sumie to niema niczego co chciałoby się obejrzeć
Pobierz mati1990 - @KniazZvyrdas: nie chodzi o piractwo z tym niema problemu, 5min szukania w...
źródło: comment_16728574808kaUxMFTsUWrJ76AY4xR78.jpg
@LamajHarma: a tam nie lepiej, wypuszczą dobry serial raz na 3-4msc siadasz i zaliczasz w weekend ( ͡° ʖ̯ ͡°) i znowu posucha. Otyle tv było lepsze że jest ich więcej niż platform i to dawało więcej materiału do oglądania niż teraz, plus tego że odcinki co tydzień. w poniedziałek 2 seriale, we wtorek 2-3 i tak cały tydzień zapchany. jasne mogę sobie dawkować odcinek co tydzień
@skaza: co ma to do wolności? wracam z roboty i chciałbym jakiś serial zarzucić, na streamingach bardzo rzadko wychodzi coś fajnego. w tv w tamtych latach było dużo fajnego materiału do oglądania i zawsze jak wrócilem ze szkoły to bylo co wrzucić - teraz całymi popołudniami przegląda się filmweb i szuka cokolwiek do obejrzenia.
2005-2010


@mati1990: w tych latach wcale nie wychodziło więcej dobrych seriali niż obecnie wychodzi, a średniaków, ale znośnych, teraz jest bez porównania więcej
tylko tak jak piszesz, dawniej sezon oglądało się kilka miesięcy, a dzisiaj w weekend obejrzysz cały sezon, a tydzień później nikt o serialu już nie pamięta
@poleglem: 2005: house, lost, skazany śmierć, chirurdzy, kości, pitbul, rszym, doctor who reboot
vs 2020: wiedźmin, gambit królowej, mando, boys, Umbrella Academy,
8 do 5 ( ͡° ʖ̯ ͡°) mowa tylko o nowościach które wyszły w tamtych latach. nieporównywalnie więcej było seriali emitowanych w 2005 niż 2020
@mati1990: akurat house, lost, chirurdzy, kości i doctor who nigdy mi sie jakoś szczególnie nie podobały ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc może i to stronnicze, ale wg mnie gambit bije je wszystkie
ale 2005: the office, rome, skazany, weeds vs 2020: gambit, ted lasso, gangi londynu, locke & key, new pope
mamy inny gust, ale i tak sam sobie potwierdziłem swoją tezę xd