Wpis z mikrobloga

@matixrr: Nie, zaktualizowałem wszystkie aplikacje które są wbudowane, nawet zainstalowałem aktualizacje systemu, potem samego Google Play i zrestartowałem telefon. Odczekałem 10 minut i dopiero nagrałem to co wysłałem.
  • 11
@szanowany_warszawiak totalnie źle się wyraziłem, przepraszam. Chodzi mi to, że na podstawie filmiku z tym telefonem sugerujesz że wszystkie inne stare telefony z Androidem też będą zamulac, co nie jest prawdą. A przynajmniej tak to zrozumiałem.

@freaks
Dowodzi to tylko tego, że ten telefon jest szrotem. Nie dość że to xiaomi które nie słynie z jakiejkolwiek optymalizacji i ssie, to jeszcze ma procek który można porównywać z 5 letnimi prockami z innych
@freaks: Bo musisz wgrać Cyanoszex Moda RC2137 z xda, tylko pamiętaj podłączyć go w trybie service chinex, koniecznie z wpiętym czajnikiem w obwód, bo inaczy go zbrikujesz, następnie musisz zdjąć simlocki, u-locki, bearlocki i zastosować OEM haki, a na końcu pamiętaj by nie włączać 4G bo wybucha, ALE PRACUJĄ NAD TYM w nowym romie, szukaj na githubie /don-januszeiro, bo on to pisze, tylko ostatnio napisał na blogu że po ostatnich testach