Wpis z mikrobloga

Generalnie pewnie kojarzycie jeżeli chodzicie do #zabka że jakiś czas temu wraz z #monster organizowali konkurs monster quest, w którym trzeba było kupować monsterki w żabce by przechodzić kolejne etapy. Były tam szanse na wygranie plecaka, głośnika, monstery za 1 żaps, ale za jeden z etepów pierwsze 8000 osób miało dostać czapkę monstera. Sam często kupuje monstery i podkładam swoją apke więc się nabijało. Dostałem swój kod do zrealizowania na czapkę no i dzisiaj przyszła... Ja wiem, że marketing i podkręcanie wszystkiego w necie jest normą w aktualnych czasach, ale XDD po prawej czapka, która była reklamowana w konkursie a po lewej to co otrzymałem dzisiaj. Agencja obsługująca konkurs zbytnio się nie postarała. Jedni powiedzą "dostał za darmo i narzeka cebulak", ale skoro firma organizuje konkurs i jednocześnie w jakiś sposób reklamuje nagrody, które można w nim otrzymać to wydaje mi się, że wypadałoby żeby do klientów dotarło to samo co w reklamie, bądź druga opcja żeby nie podkręcali nagród w internecie bo to po prostu słaba zagrywka. Na koniec dodam jeszcze, że podstawową różnicą oprócz kiepskiego wykonania jest fakt, że w necie ta czapka wygląda jak full cap a tak naprawdę nim nie jest.
#zalesie #oszukujo
Tetrachloroizoftalonitryl - Generalnie pewnie kojarzycie jeżeli chodzicie do #zabka ż...

źródło: comment_1672848070DZkV0Qvq9818rPCfDEWzge.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tetrachloroizoftalonitryl: ale ty wiesz ze to monster takie czapki dostarczyl a zabka tylko podala dane do rozsylki, o ile sam ich nie podales monsterowi. Tak bylo u mnie ze czapeczke dostalem od Redbulla. Co prawda w #!$%@? kartonie ale dotarla XD