Wpis z mikrobloga

MSI zajebista marka, kupiłem b450 tomahawk, 3 lata temu gdzie sami gwarantują opcję "MSI Connect" na swojej stronie, mam tam jakieś ramy z HyperX'a RGB i tak próbuje już od tych 3 lat połączyć MSI z Razerem no ale się #!$%@? nie da, kiedy mam wszystko ładnie zsynchronizowane z razerem, akurat te dwa gówna muszą się palić na inny kolor, piszę do MSI maila że o co im do #!$%@? chodzi, to ci żebym napisał do Razera, a gdy piszę do Razera, to każą #!$%@?ć do MSI XD
Zaraz kupię Asusa i skończy się ten problem bo to jest jakiś żart, że oni sami nie wiedzą, co sprzedają XD
W gwoli ścisłości, w Razerze pokazuje mi Mystic Light, ale po zrobieniu czegokolwiek nie zmienia się nic. Powinienem mieć zakładkę w mystic light że jest opcja by włączyć synchronizacje a takiej niestety ni ma.
#msi #pcmasterrace #komputery
  • 4
@gomjeden: Tzn wiesz co? Chodziło mi bardziej o to żeby wszystko mieć w jednej apce, kupiłem też ostatnio kilka żarówek z yeelighta co mają synchronizację i no wszystko z razerkiem śmiga.
Jedyne co pomagało to SignalRGB apka co wszystko idealnie śmigało, akurat za miesiąc/dwa mają skończyć wypuszczać update co daje synchro z yeelightem i będzie można się pobawić.
Tak czy siak, sprawdzę te apkę, dzięki wielkie <3