Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#alkohol #amarena #wino #pijzwykopem

Czy jest jakiś trunek, w którym nie czuć tego odrzucającego smaku alkoholu? Zabrzmi to śmiesznie, ale jedynym alkoholem, który mogę śmiało pić jest kultowa Amarena Brzoskwiniowa. Nie jestem żadnym menelem (pracuję i zarabiam przyzwoite pieniądze) ani notorycznym alkusem, lecz czasami potrzebuję się zresetować. Wszelkie wina, wódki, whisky, piwa powodują u mnie odruch wymiotny.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b4df123aff44a0fb1a6ad1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania Jeżeli jedynym co możesz pić jest Amarena to chyba nie przeszkadza Ci smak alkoholu tylko coś innego. Jeżeli naprawdę chcesz pić alkohol i nie czuć smaku alkoholu to idź w drinki. Najprostszy będzie Gin&Tonic - tylko coś porządniejszego a nie Lubuski czy Bombay.
@AnonimoweMirkoWyznania: sprobuj tequila jakas dobra (przykladowo don julio reposado) z lodem i sokiem pomaranczowym. Przy dobrych proporcjach nie czuc alko a uwierz mi wchodzi. Ale nie gowno za 60zl tylko dobry flakon (w Polsce >150zl. Ten Don Julio nie ale 200 za 0.7l)
Pzdr