Wpis z mikrobloga

#big4 #korpo #konsulting #consulting #wycena #controlling #pwc #deloitte #ey #kpmg #finanse #wroclaw #pracbaza #praca #zarobki

Hej,

Jaki polecacie kierunek na rozwój zawdowy w finansach we Wrocławiu?
Pracowałem w SSC ale klepanie nie jest dla mnie, później kilka miesięcy w M&A w big4 (praca spoko, jedynie praca po 14h dziennie daje w kość) ale zażądali przeprowadzki do wwa, która (niestety) nie wchodzi w grę.

W jakim kierunku polecacie się rozwijać? Konsultingu, IB, analityka akcji nie ma za bardzo w tym mieście. Uważam się za osobę inteligentną, lubię kierunek który studiuję (FiR-ostatni rok), na studiach zawsze byłem w czołówce, jestem w trakcie zdawania CFA.

Myślę nad corporate finance, wycenami lub controllingiem- pytanie tylko gdzie uderzać, gdzie są najlepsze możliwości rozwoju tak żeby w ciągu np. 5 lat zarabiać co najmniej te kilkanaście tysięcy miesięcznie- uważam że to jest do zrobienia, zawsze szybko łapię, pracowity też jestem, lubię się uczyć i rozwijać. Chciałbym tylko pracy która jest ciekawa, trzeba pomysleć, na coś wpaść, rzucić pomysłem itd a nie cały czas klepać.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ard1: @takamojaopinia:
Konsulting - najprawdopodobniej najciekawsze, dużo różnych projektów, ale duży #!$%@? i presja,
IB - jeszcze większy #!$%@?, nie wiem jak z samą ciekawością i różnorodnością pracy
Wyceny - po pewnym czasie może nużyć, de facto to często konsulting z innymi projektami
Corporate finance - co masz na myśli, bo to szeroki termin w różnych korpo
Controlling - bardzo zależy od miejsca pracy, w niektórych to trochę bardziej zaawansowana