Wpis z mikrobloga

@polock: Gdzie Ci wycinali i co Ci wycinali?
Ja miałem 4,8cm guza na wątrobie, mnóstwo badań w tym dwie biopsje i nic. Dopiero po wycięciu wyszło że guz nie był raczkiem. Ból po intubacji do przeżycia, gorzej jak uczyłem się na nowo wstawać, chodzić...(Szrama na brzuchu ok 30cm- główne mięśnie brzucha rozcięte były...).
Tak więc trzymaj się i zdrowiej :)
@Kunnorinno: miałem chyba wszystko co możliwe już i gardło jednak boli najgorzej, cewnik to tam #!$%@? popiecze chwilę i przestaje. Gardło jeszcze ze 3 dni czuć i z każdym łykiem jest jakby coś Ci tam dalej siedziało. Kolonoskopia mimo wszystko przyjemne badanie XD gorzej przygotowanie, bo 4l słonego płynu to ni #!$%@? zapić. A na gastro jak weźmie odruch wymiotny to #!$%@? całe badanie. Generalnie polecam zawsze o dodatkową porcję znieczulenia.
@GastroAndrzej: kilka miesięcy spędzałem na kiblu po kilka razy dziennie, generalnie bóle brzucha z dupy, problemy żołądkowe przy każdym ostrym jedzeniu, co wcześniej nie występowało. Generalnie lekarz mówił, że takie objawy nie musiały być zupełnie tym spowodowane, ale może fart, może zbytnio szukałem natury problemu i sie znalazło przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tapporauta: No ja przed wycięciem to bujałem się po 4 szpitalach, (2xusg, rtg, kolonoskopia, gastroskopia, tomograf, 2x biopsja (po drugiej zemdlałem i prawie spadłem z krzesła w szpitalu, ale i tak na drugi dzień na woodstock jechałem;) i te badania nic nie wykazały, w końcu lekarz powiedział: im młodszy organizm tym lepiej i szybciej dojdzie po operacji... niby tak, ale... dwa dni po operacji jak mi odłączyli wężyk z tlenem i