Wpis z mikrobloga

Chyba jeden z najlepszych przykładów looksmaxingu - ten akurat zajął kilkanaście lat, (do tego dorzućmy kwestie samego dorastania i naturalnej zmiany wyglądu), ale kolejny przykład że warto o siebie zadbać i skoczyć na siłownię, uprawiać sport niż utwierdzać się w przekonaniu że "i tak jestem brzydki, gruby, żadna mnie nie chce, to nic mi nie pomoże"... Pan na zdjęciu poniżej na pewno nie zapowiadał się na przystojniaka, jakim jest teraz.

Matthew Lewis czyli znany wszystkim Neville Longbottom z serii Harry Potter

#chad #ladnypan #modameska #nowyroknowyja #looksmaxing #metamorfoza #przegryw #inspiracje #silownia
Pobierz kocimietkaBB - Chyba jeden z najlepszych przykładów looksmaxingu - ten akurat zajął k...
źródło: comment_16728439735g30iEaxdh44MUCJLgxkN8.jpg
  • 7
@kocimietka_BB:

Jeden z najdebilniejszych przykładów podawanych często przez normictwo. Chłop przeszedł okres dojrzewania i zaczął inaczej wyglądać, cała tajemnica a nie żadna siłka typie.
@Kreek: @Wazdusciel: @olaf_wolominski: A czytaliście chociaż co napisałem? Zanim w ogóle skomentowaliście?

@ArthasMenethil: Pewnie i po części jego wygląd był kwestią stylizacji, ale nie jestem pewien czy dziewczyny uznałyby go kiedyś za atrakcyjnego.

Tu poniżej masz jego zdjęcie, spoza filmowej charakteryzacji, mógł mieć z 16 czy 17 lat. Widać że pucułowaty po twarzy, miał kilka kilogramów nadwagi, nieco cofniętą szczękę i raczej daleko mu było do pretty-boyów z
Pobierz kocimietkaBB - @Kreek: @Wazdusciel: @olafwolominski: A czytaliście chociaż co napisał...
źródło: comment_1672873333H9l7ghGZFV2jXplOnHl8jk.jpg