Wpis z mikrobloga

Wszyscy pisowcy powinni zostać poddani przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu w trybie natychmiastowym w ośrodku zamkniętym. Tera telewizję zastraszają która śmiała nagrać reportaż o paranojach Macierewicza. Ja #!$%@?, gdzie ja żyję xD oni wszyscy mają coś z deklem nie tak. Żaden pisowiec nie jest normalny. Kazdy normalny kto był kiedyś pisowcem już nim nie jest. I to nie chodzi o to, że ja się teraz skroiłem i się dziwię. Po prostu dziwię się że to się nasila, im to coraz bardziej postępuje, nie ma wyraźnej granicy gdzie mówią stop. Opętani ludzie a w bozie wierzą i ona nic im nie pomaga
#bekazpisu
  • 18
@evilonep: problemy psychiczne masz bo zamiast zająć sie swoim zyciem to sie koncentrujesz na tym syfie. Mam takiego przyjaciela tez wpadl w życie polityka i stracil tak 10 lat , dzis kiwa glowa i mowi jaki ja bylem glupi ze zmarnowalem tyle czasu zamiast inwestowac ten czas w siebie. Cale zycie mozna sobie wymowki wymyslac . Jak masz glowe na karku to i tak dasz rade bez tego wszystkiego .
@Eftef: nie no, teraz to trochę przesadziłeś, aż tak źle ze mną nie jest, że tylko na tym się koncentruje. Niemniej, jak czytam takie newsy co odwalają to nie potrafię przejść obok tego obojętnie i się gotuję. Co nie znaczy, że cały swój czas poświęcam na czytanie takich rzeczy i pisanie komentarzy w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu los obywateli nie jest mi obojętny
@evilonep: ale to o to chodzi wlasnie , jak się frustrujesz to sie zapisz na boks i wyładowuj emocje tam ,jednocześnie inwestując w siebie . Mowie to dlatego ,iz los obywateli nie jest mi obojętny ;-)
@Eftef #!$%@? mac kolejny kryptopisowiec, to juz sie robi nudne. "Nie interesuj sie polityka, to trucizna, nie tworz podzialow, wszyscy kradna, opozycja to takie samo zlo, najlepiej nic nie rob i oczywiscie nie idz na wybory".

A pozniej na wyborach bedzie #!$%@? frekwencja, ale oczywiscie pisowski zelazny elektorat pojdzie i pis znowu wygra wybory. To jest taktyka pisowcow - obrzydzic normalnym polityke, a ich elektorat zrobi reszte. Nie wiem czy jestes trollem
@stannis: zobacz ile w tobie nienawisci , trollem , kryptopisowcem i co jeszcze wymyślisz ? Czy do ciebie dociera ze sa ludzie na ziemi których to wogole nie interesuje ? Łykasz to ty jak pelikan caly ten syf a pozniej dowartosciowywujesz swoje ego , piszac takie żenujące komentarze. Przykro mi ze jestes az tak w to wczuty .Moj starszy 2 lata przesiedzial internowany i duzo wiedzial o polityce ,znal wieoszosc, i
@Eftef w tobie jest nienawisc pisiorze, ktos sie przejmuje tym krajem to mu piszesz, ze wszyscy sa tacy sami i zeby sie nie interesowal co sie dzieje z tym krajem.

Tak tak pisiorze, nie bede sie interesowal tym co sie tutaj dzieje, poslucham takich "dobrodusznych" i "madrych" ludzi jak ty, ktorzy tworza dziesiatki komentarzy o tym jak to polityka to zlo, wszystkie opcje polityczne to to samo itd itd, ale uwaga, tacy