Wpis z mikrobloga

Jakie tam gratulacje, mamy dowód, ze nadal spora ilość ludzi to debile, ktorych można straszyć i oddadza wolność w zamian za wakacje.


@MWittmann: 80% społeczeństwa to debile...

trzeba im wybaczyć bo są intelektualnie i psychologicznie niezdolni do posiadania własnej opinii.
Są nauczeni słuchać mamusi/tatusia ->nauczyciela->lekarza/polityka/księdza/eksperta i powtarzać to co usłyszeli.
Nawet nie próbują zweryfikować czy w tym co słyszą i powtarzają jest jakikolwiek logiczny ciąg przyczynowo skutkowy. Oni umieją tylko robić
Pobierz Adam_Prosty - > Jakie tam gratulacje, mamy dowód, ze nadal spora ilość ludzi to debil...
źródło: comment_1672834941DXC09kUEOVdSgLwoDWUilP.jpg
@zdjeciegipsu:
gwarantowany dochód:
https://www.portalspozywczy.pl/dookola-rynku/wiadomosci/1300-zl-miesiecznie-za-nic-dla-kogo-bezwarunkowy-dochod-podstawowy,216465.html

karta kredytowa śledząca indywidualny ślad węglowy
https://www.wykop.pl/link/6927989/ekonomia-eko-kontrola-kanadyjski-bank-wprowadza-karte-kredytowa/

agenda 2030 jak sama nazwa wskazuje celuje w rok 2030

a szczepionkę będziesz jeszcze brał spokojnie szykuj dupę
@zdjeciegipsu: akurat dochód gwarantowany wprowadza się bocznymi drzwiami - doplata do ogrzewania, do prądu, do paliwa, do dziecka, do mieszkania, tarcza inflacyjna, covidowa, i wiele innych które pozwalają na to by obywatel był coraz bardziej uzależniony od państwa. Sklepy też coraz częściej działają na podobnej zasadzie, ze bez karty płacisz za zakupy juz jakies 20-30% więcej niż z kartą. Taka cena posłuszeństwa :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyconiusz: no ale jak mają się do tego wyższe ceny, skoro muszę więcej pracować, a miałem bie pracować i dostawać pieniądze do ręki? Bo ja się doczekać już nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zdjeciegipsu: a myślisz, że tak dogłębne zmiany społeczne się zrealizują w parę lat czy raczej parę dekad. Zrób sobie najlepiej screen tego z czego się dzisiaj śmiejesz i spójrz na świat za te 30-50 lat - fajnie jakby się nic nie spełniło :)
Nawet nie próbują zweryfikować czy w tym co słyszą i powtarzają jest jakikolwiek logiczny ciąg przyczynowo skutkowy. Oni umieją tylko robić to co im każe robić autorytet. nie ważne jak #!$%@? jest to autorytet :)


@Adam_Prosty: Ja za to kocham ludzi jak Ty, którzy są ekspertami w medycynie, polityce, ekonomii, ekologii i bóg wie czym jeszcze :). Czytacie te wszystkie badania, interpretujecie, robicie meta analizy i wyciągacie wnioski.