Wpis z mikrobloga

@dejwis: ta, sklep lokalny rozrzad do mojego 400zl + za najtańsze,
Intercars ok 370
Aso 550 za ori

Allegro najtanaszy 190zl, komplet INA 250zl.
I tak na wszystkim, intercars może jest delikatnie tańszy niż lokalne hurtownie ale jednak allegro jest dużo tańsze.
@cwlmod: też wcale nie mają jakichś super cen, czasem zwykłe sklepy lokalne mają lepsze. Np dosłownie tydzień temu wymieniałem olej i filtry przy okazji. O ile powietrza i kabinowy jest w podobnej cenie to za filtr oleju zapłaciłem 97, a tutaj jest za 117, olej też kilka pln taniej wyszedł. Oczywiście pewnie jak wydajesz pierdylion w sklepie i masz zniżki to to lepiej wygląda. A i zamówione rzeczy są do odbioru
@cwlmod: ale sam przytoczyłeś autoczesci zielonki do którego porównałem ceny, ale ok to zobaczmy z intercarsem
Mann-Filter W 735/2
IC 186,85 zł
ACZ 117,00
Allegro 96,63
Lokalnie 97
Faktycznie w intercars #!$%@?ło im się coś mocno, ale to znając życie po to żeby było z czego dawać zniżki o ile te zniżki to co najmniej 50%, ale nie mam, więc nie wiem jak to wygląda.
@yazir: Napisałem proste zdanie o zielonkach w odniesieniu do IC ()

W zielonkach też są jakieś małe rabaty chyba do 5 lub 10%. IC faktycznie stosuje duże rabaty dla warsztatów więc prywatnie nie ma co tam jechać chyba że potrzebujesz czegoś na już

Swoją drogą to na allegro nigdy bym nie kupował w strachu przed podróbkami. Wolę zielonki lub lokalne sklepy