Wpis z mikrobloga

@Vasek: będzie musiał 4 gałęzie odblokować jak nie zdąży przed przeniesieniem tomcata na rank VIII. Zakładając, że szedł już w tę linię z Tomcatem, a nie attackerów, to wtedy NVM.
@Drmscape2 nie będzie musiał. F16 wymaga 5 maszyn. Teraz masz do wyboru linie f-14 - 3 maszyny, f-5e - jedna maszyna (i tak musisz) i linia phantomow - 1 maszyna albo linia a-7E - 1 maszyna, lub premka.

Po przeniesieniu f-14 do VIII będzie trzeba odblokować dwie maszyny w linii a-7E, lub jedna + premia.

Chociaż f4e może później prowadzić do F-15, więc też warto go przemyśleć.
@Vasek: masz rację, zwyczajnie wyszedłem z założenia, że już i tak robił linię tomcata i miał dwie skrajne lewe wybadane, co trochę było sugerowane tym, że ma 2/5 pojazdów. Z reguły jak ktoś gra tylko napowietrzne, to olewał dwie skrajne prawe linie. Jak zdąży wybadać tomcata przed przeniesieniem na rank VIII, to też będzie to jak najbardziej wartościowe bo jakiś super tomcat też jest realną opcją jeszcze w tym roku.
@Pshybysz: Dupa na razie nie jest jeszcze tak głęboka, potrzebujesz tylko tę linię Tomcata skończyć w terminie. Masz jeszcze 2 tygodnie. F5E to dogfighter, najlepiej się kręcić z wyizolowanym celem, więc dużo cierpliwości. Szczerze to nie wiem, czy szybciej byś tego nie wygrindował Phantomem z bombardowaniem baz. Możesz nim wziąć payload na dwie bazy i w miarę szybko jesteś w stanie to na te bazy przetransportować + masz dostęp do AIM-7E2.
@Vasek: No trochę jest. Chociaż jak sie samoloty katuje to w miarę szybko leci.
Ja pamietam swój grind po G91R3. Od zera linię w tydzień.

@Drmscape2 U mnie jeszcze kwestia finansów. Zostało mi 1.4 miliona po zakupie M29 i F5E, a do F14 potrzebuję 4 milionów. Chociaż ostatnio sobie farmiłem F2G1 i średnio na bitwę wpadało z 30-40k. Z boosterami ponad 100