Wpis z mikrobloga

@Gymski: rodzina mi sie rozrosla i musialem sprzedac, bardzo dobrze wspominam to auto, mimo, ze mialem najslabszy silnik 136KM. W trase auto marzenie, mozna bylo i po 1kkm robic na raz (z przerwa na siku i tankowanie). W koncu byla to linuzyna coupe :)
Szerokosci
@liczy_no_ze_niby_nie No przecież napisałem ile dałem xD tak gdybasz jakbyś chciał żeby mi się coś #!$%@?. Filtry oleje i diagnostykę potrafię sobie zrobić sam. Rozrząd tez nie problem. Szukasz ewidentnie dziury w calym
@voroshmitov w sensie wiesz nie oczekuj cudów bo to tylko inną buda. Zawias jest bardzo podobny. Środek to jest wyjęty prosto z sedana jeśli chodzi o deskę itp. Części blacharskie i jakieś plastiki drogie i ciężkie do dostania zwłaszcza do 406 coupe.
@liczy_no_ze_niby_nie może jakbym jeździł #!$%@? fabia i zmieniał na #!$%@? fabia yo faktycznie. Ale to nie jest #!$%@? golf tylko jednak mało doceniany coupe segmentu D. Przod napęd i słaby silnik gwarantuje tez ze nie był palowany przez jakiegoś sebka. Prócz tego gościu od którego to kupiłem miał to 11 lat wiev jest got
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gymski: mój brat ma 406 w sedanie, stylistycznie i komfort jazdy istny top w tamtych czasach jeśli chodzi o segment D, ale silniki i przód napęd psują potencjał w tych samochodach. To samo z 407, chociaż tam V6 trochę łatwiejsze do kupna niż 406.

Gdyby te samochody miały tył napęd i fajniejsze silniki, myślę, że Pugi mogły by wygryźć mocny % BMW z polskiego rynku wtórnego.