Wpis z mikrobloga

@asd1asd: To filmy które zostały przez Wytwórnie muzyczne zabronione do oglądania na terenie Polski, nie testowałem czy przez VPN można je oglądać. I pytanie w ilu Krajach te utwory przez wytwórnie zostały zablokowane różnie z tym jest. Czasami rtlko w Rosji, Czasami w 3 Euuropejskich krajach nie znam schematu
@mirkobiniu: Już bym zrobił, podobnie jak na kanale byłoby 2 x więcej filmów, ale niestety ogranicza mnie czas. Muszę pracować hehe , spać jeść i trochę innych rzeczy porobić dlatego działam skrupulatnie i konsekwentnie, ale nie jestem w stanie z czasem wygrać :) Ale Spotify będzie, zresztą już miałem ale awaria dysku zrójnowała nawet nie wiem ile godzin pracy w zeszłym roku . No ale temat wróci
@Cosmo77: Już bym zrobił, podobnie jak na kanale byłoby 2 x więcej filmów, ale niestety ogranicza mnie czas. Muszę pracować hehe , spać jeść i trochę innych rzeczy porobić dlatego działam skrupulatnie i konsekwentnie, ale nie jestem w stanie z czasem wygrać :) Ale Spotify będzie, zresztą już miałem ale awaria dysku zrójnowała nawet nie wiem ile godzin pracy w zeszłym roku . No ale temat wróci
@bartix3: no spoko, obejdzie się. Może znajdę jakiś utwór, który doda się do playlisty. Ale takie pytanie mnie naszło: nie dostajesz jakichś ostrzeżeń, prób usunięcia teledysku, blokady konta za wrzutę nie swoich utworów?
0

@asd1asd: To filmy które zostały przez Wytwórnie muzyczne zabronione do oglądania na terenie Polski, nie testowałem czy przez VPN można je oglądać. I pytanie w ilu Krajach te utwory przez wytwórnie zostały zablokowane różnie z tym jest. Czasami rtlko w Rosji, Czasami w 3 Euuropejskich krajach nie znam schematu


odpowiedz ulubiony usuń udostępnij

@asd1asd: Oczywiście, że dostaje i wówczas natychmiast grzecznie stosuje się do poleceń Youtuba i film jest
@asd1asd: PS zapomniałem dodać, że na naszej grupie na FB to są z nami znani Dje : Kosmonova, Axel Konrad (Groove Coverage, DJane Housekat & Rameez, Baracuda, Age Pee i DJ Valium).Tak poznałem też Kaia Tracida, Dennisa Bohna z Brooklyn Bpunce i wielu innych, zresztą sami mi lajkują utwory :)