Wpis z mikrobloga

@asap_shazzy: Przeciez on to zainicjowal glownie dl aswoich korzysci, zeby negocjowac wieksza stawke XD myslisz, ze on sie przejmuje tymi psami? Gdyby tak bylo to 90% karmy by nie kupil w grudniu pod naciskiem WyKoPkOw tylko o wiele wczesniej. ZLE WYKOPKI, BO NIE CHCIALY, ZEBY WARDENGA SPELNIL CEL. Wy to juz serio macie odklejony łeb
@CezaryKlementowicz: @marian-stefan: Ale czaicie, że gdybyście przez cały rok nie wysyłali mu jakichś zdjęć, że psy przez niego zdychają, że przyczynia się do zagłodzenia psów w schroniskach to pewnie by pokazał, jego społeczność, nawet tego od niego nie wymagała, to Wy sie zesraliście mimo, że większośc z was przegrywów ogląda na strumykach xD jego społeczość zadecydowała, żeby kontynoowal psiakobusa i ewentualnie na koniec roku sie rozliczył, czego wy nie rozumiecie
@CezaryKlementowicz: Mnie sie pytasz? XD Nie wiem i w sumie #!$%@? w to mam, idea była cudna, ale jak widać z biegem czasu wyszło tak, że za długo to trwa i do końca roku czyli do 2023 wszystko rozda no i mało tego dorzucił od siebie 100k, to nie jest mało.
@asap_shazzy: Ale skoro on chce pomagać a nie #!$%@?ć ten hajs, to jaki problem jest pokazać kwity na co hajs poszedł? A dzięki takim akcjom jak ta, jak w przyszłości ktoś faktycznie będzie chciał pomóc, to przygotuje kwity i pomoże, a jak ktoś nie chce pokazywać kwitów, to niech #!$%@?, w dupie z taką pomocą, gdzie on sam #!$%@? połowę hajsu teraz a połowę później.